środa, 13 lutego 2013

Dla kogo jest rekordowy 15% cashback w Getin UP


Kontynuujemy omawianie najlepszych kart z cashback według rankingu prezentowanego w poniedziałek. Na dobrą sprawę opisany wczoraj mBank nie oferuje cashback a jedynie rabat. I gdyby brać pod uwagę takie przypadki ranking wyglądałby zupełnie inaczej.

Ale jak pisałem ranking jest pierwszą wersją beta. Gdyby brać pod uwagę faktycznie cashback czyli zwrot za zakupy wówczas za lidera rankingu trzeba uznać najnowszy twór Getin zwany Getin UP zapowiadany jako pogromca Alior Sync.

Chodzi o nowinki techniczne wprowadzane do bankowości. Ma to swoich zwolenników i zapaleńców ludzie lubują się bowiem w chwaleniu bajeranckimi gadżetami. A do takich na pewno należy nowa karta .


Najwyższy cashback na rynku Źródło: getin


Przejdźmy jednak do owego 15% cashback, który widzimy na powyższej reklamie.  Tutaj wstępnie informacja do stałych czytelników bloga oraz tych, którzy czynnie korzystają z porad na moich blogach.

Okazuje się, że Getin UP to podrasowany Getin stacjonarny a właściwie nazwa konta. Jeżeli ktoś z was korzystał już z promocji w Getin a tych w ubiegłym roku było niemało nie masz co liczyć na 15% zwrot. Mam tu na myśli np. osoby które skorzystały z 12% lokaty czy ostatnio 10% a także tych którzy byli wybrańcami i mogli skorzystać z 500 zł premii za założenie konta.

Powyższe promocje ubiegłoroczne obligowały nowych użytkowników konta do 2 letniej umowy. I choć lokata trwała zaledwie kwartał to trzeba pamiętać, że w dalszym ciągu osoby te mają obowiązek utrzymywania starego konta przez okres pozostałych 21 miesięcy.

Jak wiadomo promocje nie łączą się z innymi więc kto skorzystał z jednej nie może skorzystać z drugiej. Mamy możliwość zamknięcia konta ale to wiąże się ze zwrotem odsetek według reguł opisanych w artykule o 12% lokacie z sierpnia ubiegłego roku.

Jak widać najlepsze są promocje takie jak w ING czy Meritum gdzie możemy skorzystać z promocji i zamknąć konto, po czym skorzystać z kolejnej. Getin to sprytny lisek i wie jak podejść kumatego klienta. 

A co z nowym potencjalnym narybkiem na co mogą liczyć ci co chcieliby się skusić na 15% zwrot za zakupy i czy warto się w to pakować? O tym dziś na FpG.

Ciąg dalszy: 390 zł premii w Getin UP

2 komentarze:

  1. Da się bez telefonu?

    OdpowiedzUsuń
  2. Coraz więcej pozytywnego o getinie słyszę więc nie wiem czy nie przeanalizuję ich konta dokładnie i się na nie nie zdecyduję bo moje coraz mniej mi odpowiada.

    OdpowiedzUsuń