środa, 7 sierpnia 2013

200 zł za kartę kredytową w Citi Handlowy


Chociaż praktycznie codziennie przeglądam oferty Groupona oraz Grupera, niestety nie ma tam od dłuższego czasu żadnych promocji dotyczących finansów. Jak widać kończą się czasy gdy mBank, Alior Sync czy ING prześcigały się w zabawę kto da więcej.

Tymczasem przypomina o sobie Citi Handlowy ale tym razem na MyDeal. Bank ten z zadziwiającą regularnością oferuje darmowe karty kredytowe za które na start płaci i to niemało bo 200 zł. Ostatnią taka ofertę opisywałem w czerwcu, a wcześniejsza w maju...

Wróćmy jednak do najnowszej oferty. Warto na początek wspomnieć, że z oferty są wykluczone osoby, które miały taką kartę od dnia 1 stycznia 2012. A więc promocja jest praktycznie jednorazowa.

Długo wyczekiwana promocja

Dodatkowe warunki dotyczą możliwości spłaty karty. I tak należy spełnić jeden z poniższych warunków:
 • posiadać minimum 21 lat + 3 miesiące pracy
 • posiadać minimum 25 lat + 2 lata działalności gospodarczej
a przy tym w obu przypadkach zarobek netto powinien być minimum 1200 zł na rękę.

Jak widać warunki są niewygórowane. Kto mieści się w podanych przedziałach powinien pamiętać o terminach. Nowe terminy są następujące:
 • Sprzedaż kuponów na MyDeal do 12 sierpnia czyli do przyszłego poniedziałku. 
 • Po zakupieniu mamy czas do złożenia oferty do dnia 26 sierpnia
Terminy są jak zwykle najważniejsze bowiem w przeciwnym razie nie dostaniemy premii.

Warunki otrzymania 200 zł są identyczne jak poprzednim razem, co się bardzo chwali mając na uwadze pogarszającą się ofertę praktycznie w każdym banku. A więc należy jedynie do końca października:
 • dokonać minimum 3 transakcji kartą
 • łączna suma wszystkich operacji kartą musi być 300 zł
a więc bardzo przyjaźnie dla klienta. Możemy oczywiście wykonać więcej transakcji kartą aniżeli 3, trudno bowiem robić zakupy akurat na 100 zł. Ważne aby w sumie było 300 zł i mamy na to dość dużo czasu bo blisko 3 miesiące.


Osoby, które nie znają dobrodziejstw kart kredytowych i które nie wiedzą co to jest Grace Period Karty polecam artykuł tutaj. Wiele osób na słowo kredyt odwraca się plecami i mówi to nie dla mnie ale jak widać każda reguła ma wyjątki.

Ze swojej strony mam pytanie do osób które skorzystały z tej oferty. Wiadomo, że wypłata premii następuje na rachunek karty. Czy jest możliwość zamknięcia karty po otrzymaniu premii tak by premia została przelana na rachunek gdyby taki się posiadało w Citi?

4 komentarze:

 1. Właśnie zamówiłem tą kartę po rozmowie z konsultantem. Karta przez 1 rok za darmo, potem kosztuje 8 zł. na mies. - wypowiedzenie na min. 30 dni przed upłynięciem roku. Po wpłynięciu 200 zł. na rachunek karty można poprzez infolinię zapłacić kartą np. jakiś swój rachunek i będzie to traktowane jako transakcja bezgotówkowa. Poza tym można wykorzystać też Sprytnego Billa do upłynnienia 200 zł. premii.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zamówiłem kupon na mydeal, wypełniłem formularz zgłoszeniowy, ale absolutnie brak kontaktu ze strony banku. Czyżby Citi jednak wycofało się z promocji nikomu o tym nie mówiąc? Taki sam przypadek ma mój znajomy, który wypełnił formularz po dzień po mnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, to samo jest w moim przypadku!

   MyDeal jest zdziwiony takim przypadkiem, wczoraj prosił o mój pesel i nr telefonu i kazano mi jeszcze raz wysłać wniosek. Odpowiedź miała być do kilku godzin. Minęła doba a kontaktu jak nie było tak nie ma...

   Usuń
  2. Zadzwonili dziś o 13:00 rozmowa trwała ponad 25 minut.
   Wniosek składałem 12 sierpnia czyli czas oczekiwania trwał łącznie 9 dni

   Usuń