wtorek, 27 sierpnia 2013

100 zł + bon 50 zł w nowej promocji na Grouponie


Citi Handlowy to ostatnimi czasy jeden z najczęściej udzielających się banków na portalach zakupów grupowych. Niedawno pisałem kolejnej edycji promocji karty kredytowej w której bank ten na MyDeal zaoferował znów 200 zł. Teraz ogłasza się na Grouponie.

Nowa oferta nie oferuje już 200 zł jak poprzednio ale już... nieco mniej. Do zgarnięcia jest 100 zł ale dodatkowo bank oferuje bon w wysokości 50 zł na zakupy w rzekomo wiodącej sieci sklepów sportowych intersport.

Warunki są praktycznie identyczne jak za każdym razem. Widać bank ma stałą ofertę tylko na różne sposoby stara się nakłonić klientów. Oferta jest na pewno godna uwagi, gdyż karta kredytowa to produkt bardzo pożyteczny, tym bardziej jeżeli dodatkowo pierwszy rok użytkowania jest darmowy i pozwala zarobić na start.

Nieco mniejsza remia przy kosztach wstępnych Źródło: groupon

Co zatem trzeba zrobić tym razem? Trzymać się terminów podanych w regulaminie a te są następujące:
Groupon ważny jest do końca tygodnia a dokładniej do niedzieli 1 września. Przy czym uwaga tym razem nie jest darmowy jak za ostatnim razem na MyDeal. Kupon kosztuje już 5 zł, które płacimy zwykle przelewem z karty płatniczej.

Po zakupie groupona mamy czas na złożenie wniosku do końca przyszłego tygodnia czyli 8 września. Tutaj mała informacja. Brałem udział w poprzedniej edycji i niestety po złożeniu wniosku czyli podaniu danych osobowych do informacji banku nikt się nie odezwał ze strony banku.

W takim przypadku warto napisać reklamację do pośrednika w tym przypadku do Groupona. Oni załatwią sprawę. W moim przypadku reklamację skierowałem do MyDeal i zostałem poproszony o ponowne złożenie wniosku i tym razem na drugi dzień odezwał się konsultant tłumacząc, że mamy sezon urlopowy więc jest mniej osób do obsługi.

Cała reszta jest standardowa i co ważniejsze banalna do spełnienia by otrzymać premię pieniężną 100 zł. Wystarczy bowiem zrobić zakupy kartą na łączną kwotę zaledwie 300 zł przy minimum 3 płatnościach. Warunek w dalszym ciągu pretendujący do miana okazji roku chociaż premia w tym przypadku wyniesie już tylko 145 zł a więc znacznie mniej niż jeszcze na początku tego miesiąca.


Do otrzymania 50 zł w postaci bonu warunki są jeszcze łagodniejsze, wystarczy zaledwie jedna płatność kartą. Bon dostaniemy w postaci kodu wysłanego na podany numer telefonu komórkowego. Przy czym warto pamiętać, że minimalna kwota zakupu z wykorzystaniem bonu to 200 zł. Czas otrzymania premii to kolejny miesiąc kalendarzowy od daty dokonania transakcji.

Warunki otrzymania karty kredytowej z badaniem zdolności kredytowej są identyczne jak poprzednim razem więc zainteresowanych odsyłam do artykułu o ofercie z MyDeal 200 zł za kartę kredytową w Citi Handlowy.

3 komentarze:

 1. Jak zamknąć kartę w Citi ?

  OdpowiedzUsuń
 2. 200zł można zgarnąć za niektóre karty, zakładając je przez stronę internetową Citi ;-)

  Pisałem o tym kilka dni temu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też o tym pisałem na blogu Polak Potrafi 1, z nieco innego punktu widzenia ale mniej więcej w tym samym stylu:)
   http://polakcan.blogspot.com/2013/08/citi-handlowy-rozdaje-stale-200-z-lub.html

   Usuń