czwartek, 22 sierpnia 2013

700 zł premii w Programie Poleceń Getin czyli wisienka dla starych


Dziś na FpG opisuję nową promocję w Getin banku. Jest ona jednak zarezerwowana dla osób, które nie mają jeszcze konta w tym banku. A co z tymi, którzy mają konto? Czy pozostają outcastami? Maja zgrzytać zębami, że już wykorzystały swoje 5 minut i poszły w odstawkę?

Niezupełnie. Osoby posiadające już ror w Getin maja możliwość zarobić 700 zł w programie Poleć Klienta. To już trzecia edycja tego programu chociaż w numeracji jest tutaj mały galimatias. Plik zawiera nazwę II, a w treści widnieje III. Ale mniejsza o numerki liczą się przecież promocja a nie numerek.

Jak wskazuje nazwa premia jest za polecenie klienta. I trzeba przyznać, że w przeciwieństwie do innych banków które także mają podobne programy poleceń, w tym przypadku ma to sens bowiem oferta Getin jest godna polecenia chociażby ze względu na drugą promocje opisaną dziś na FpG.

Kasa się zawsze przyda Źródło: getinbank

Co trzeba zatem zrobić? Warunków jest kilka oto one:
1. Osoba Polecająca i Polecona muszą wypełnić oświadczenie o przystąpieniu do promocji. Obie też muszą złożyć odpowiednie podpisy na odpowiednim formularzu.
2 Osoba Polecona musi założyć konto osobiste w Getin
3 Osoba Polecona musi dodatkowo założyć kartę debetową

Wszystko jest logiczne i co więcej w tym przypadku ma sens jeżeli weźmiemy pod uwagę, że Polecony będzie dodatkowo zarabiał na zakupach. Przy czym jest tutaj jeszcze dodatkowy warunek:
4 W przeciągu 3 miesięcy  Polecony zacznie płacić tą kartą przy czym kwota minimalna jest uzależniona od jego wieku i tak minimalne wymagane kwoty to:
300 zł osoby powyżej 25 lat
100 zł osoby poniżej 25 lat

Kwoty jak widać pokrywają się z tymi które są wymagane w promocji Aktywna Karta. Link do oświadczenia Poleć Klienta znajdziecie tutaj. Do regulaminu trudno jest dotrzeć, kto zatem ma coś takiego może zostawić link w komentarzach.

Z drugiej strony skoro oświadczenie o przystąpieniu Poleć Klienta posiada pole Nazwa i adres Urzędu Skarbowego, można stąd wysnuć wniosek, że trzeba będzie od tej promocji odprowadzić podatek. Tym bardziej, że tak właśnie jest w promocji Aktywna Karta.

Aktywna Karta jest rozciągnięta w czasie na 6 miesięcy. Poleć klienta jest rozciągnięty na minimum 4 miesiące. Za jedno polecenie bank przyznaje 100 zł ale zarazem stawia warunek, który mówi: maksymalnie 200 zł w danym miesiącu a więc w jednym miesiącu warto polecić konto jedynie dwóm osobom.

Getin bank rozszalał się na dobre, na szczęście w dobrym kierunku. Jak widać podpatrzył poczynania Chucka Norrisa wyciągnął wnioski i rozdaje kasę. Chuck Norris kusił do niedawna 700 zł, to samo dziś jest w Getin.


10 komentarzy:

 1. No to mi POLeć POLcanie ten gEtin ;)Sylwia też pewnie zechce :D

  OdpowiedzUsuń
 2. promocja "poleć klienta" nie może być łączona z promocją "aktywna karta". w regulaminie "aktywna karta" stoi, że nie łączy się ona z innymi promocjami. pkt.VIII/5

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale co ma jedno wspólnego z drugim? Czy nowo upieczony co płaci kartą nie może polecać innych nowych klientów? W takim przypadku bank sobie strzela w stopę, bo traci potencjalnych naiwnych do golenia.

   W najgorszym przypadku przypuszczalnie po upływie 6 miesięcy nowi będą mogli wziąć udział w n-tej edycji Poleć Klienta.

   Usuń
  2. pkt.VIII/5 rozumiem tak:
   -nie mozesz korzystac jednoczesnie z dwoch promocji. wiec bedac nowym klientem i bedac w "aktywnej karcie" nie mozesz wejsc do "polec klienta".
   -a nie bedąc w "aktywnej karcie" mozesz wejsc do "polec klienta", ale osoba polecona nie może wejsc do "aktywna karta";)
   (w promo "poleć klienta" zarówna osoba polecająca jak i osoba polecona wstępują do promocji, mimo że polecona nic z tego nie ma.)

   Usuń
  3. Ja zawsze jestem zwolennikiem testowania a potem dzielenia się wynikami na blogu.
   Bank często sam się zapętla w swoich regulaminach na szczęście po przyznaniu nagrody nie prosi o zwrot tylko przyznaje się do błędu i zamyka lub modyfikuje promocje. Tak było już wiele razy i pewnie będzie dopóki będą istniały banki.

   Usuń
 3. przetestować zawsze można, ale jak jest zapis o niełączeniu się promocji to raczej cudu nie bedzie, prawdopodobnie w banku nikt nawet nie przyjmie tego oświadczenia o przystąpieniu do promocji "poleć klienta".
  ktoś mając konto getin up z kartą dla kierowców polecił mnie korzystając z tej promocji, pani w banku powiedziała że promocje się nie łączą i nie chciała przyjąć tego oświadczenia, ale uparłem się że chcę być osobą poleconą (w regulaminach "karta dla kierowców" i "poleć klienta" nie ma zapisów o niełączeniu się promocji), lecz pani nie obiecała że będzie ta stówa. za chwilę ja już kogoś polecałem i ta sama sytuacja. niby sie udało ale nikt do tej pory nie otrzymał tej stówy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A szkoda, ale testować zawsze warto jeśli nie ma z tym zachodu. Nie mamy nic do stracenia, a do zyskania i owszem.

   Usuń
 4. Dzwoniłem na infolinię getin i powiedzieli że promocja z poleceniem kogoś się już skończyła

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to 'problem' z głowy hehe;)
   może będzie IV edycja kiedyś...

   Usuń
 5. To jes ok nie powiem tylko obsługa nie informuje dokładnie o wszystkich warunkach i do poleconego klijenta umowy przykleja przyklej kartki z danymi kto polecił nie wypełniałem wniosku bo pan z obsługi odpimpał na szybkiego swoje i dowidzenia dzięki tej stronce jestem bogatszy w wiedze jutro idę do kierownika placówki bo z obsługą można co najmniej porozmawiać o wzroście cen papieru toaletowego

  OdpowiedzUsuń