poniedziałek, 25 maja 2020

Do jutra czas na zgarniecie ekodów o wartości 300 zł od Allegro z kontem w Paribas

Jutro, czyli 26 maja, kończy się oferta promocyjna konta Paribas. Do zgarnięcia jest 300 zł w postaci ekodów do wydania w Allegro. Na Allegro jest praktycznie wszystko, więc na pewno znajdziemy coś na co spożytkujemy naszą bonusową kasę. Kto jeszcze chciałby się załapać na tę ofertę ma czas do jutra. 


Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie miały konta od 12 miesięcy. Promocja planowo potrwa do 26 maja 2020 roku, ale przewidziano maksymalnie 3500 wniosków.
Konto oraz kartę należy aktywować najpóźniej do 16 czerwca 2020 r.

Tutaj założysz konto, by zyskać do 300 zł do allegro

Co trzeba zrobić, aby otrzymać premię? 

Pierwszy e-kod o wartości do Allegro otrzymamy jeśli wykonamy łącznie w czerwcu min. 3 transakcje BLIK-em oraz min. 3 przelewy za pomocą GOonline lub apki mobilnej.

Drugi e-kod 100 zł otrzymamy jeśli spełnimy warunki na poprzednią stówę oraz w lipcu wykonamy łącznie min. 4 transakcje bezgotówkowe, a także otrzymamy wpływ min. 1000 zł

Trzeci e-kod Allegro o wartości 100 zł otrzymamy jeśli spełnimy warunki by otrzymać poprzednią stówę, a także w sierpniu wykonamy łącznie. min. 3 transakcje BLIK-iem oraz 3 przelewy za pomocą apki mobilnej lub bankowości elektronicznej.Warto pamiętać, że do wpływów nie zaliczą nam przelewów z innych naszych rachunków w Banku (w tym BGŻ Optima). Wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych również się nie liczą.

Oczywiście, aby mieć prawo do premii musimy złożyć wniosek przez dedykowany link. Otwieramy konto z dostępem do bankowości elektronicznej, wraz z kartą. Z linka bezpośrednio przejdziemy na stronę internetową Banku. Umowę o konto podpiszemy w systemie Autenti, za pomocą unikalnego kodu SMS. Nadal wszystko odbywa się zdalnie.
Ważne jest aby również aktywować kartę do konta do 16 czerwca 2020 roku.


Do konta można wybrać jedną z trzech kart. Ale Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa. Wystarczy pamiętać, aby wykonać min. jedną transakcję kartą w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty. 

Wiadomość o przyznaniu nam pierwszej premii otrzymamy do 19 lipca 2020., drugiej do 25 sierpnia 2020 r., a trzeciej do 25 września 2020 r. Nagrody zostaną przekazane do końca ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymamy informację o przyznaniu nagrody. Kody zostaną wysłane do nas smsem, na numer który podamy podczas rejestracji w promocji.Regulamin promocji Piękna premia

3 komentarze:

 1. ależ to wszystko skomplikowane !
  nie można tak ludziom utrudniać życia !

  OdpowiedzUsuń
 2. zgadzam sie z przedmówcą w 100%

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy można byłoby wymyślić cos bardziej skomplikowanego ???
  Pewnie tak !

  OdpowiedzUsuń