czwartek, 28 maja 2020

Ostatni dzwonek na udział w akcji specjalnej, by zyskać 200 zł

Niebawem kończy się popularna akcja specjalna Money Mania. Można zgarnąć na start 200 zł i to w bardzo łatwy sposób. Kto zatem nie ma konta w Santander, ma czas do końca maja. aby wziąć udział w tej akcji.


Jak się można domyślać promocja dotyczy założenia konta jakie chcę. W akcji mogą wziąć udział osoby, które nie są:
od dnia 11.05.2019 r. do dnia otwarcia Konta Jakie Chcę w ramach niniejszej Akcji, nie są  Posiadaczami  lub Współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego  w PLN  dla osoby fizycznej

Tutaj zarejestrujesz się w akcji z 200 zł do Santander

Uwaga: bank przedłużył godziny pracy wideodoradców w procesie wideoweryfikacji - teraz odbywa się to w godzinach 8:00 - 20:00 przez 7 dni w tygodniu. Nowa akcja specjalna ma potrwać tylko do 31 maja 2020. To znacznie krócej aniżeli miało to miejsce w poprzedniej MoneyManii.

Warunki w nowej MM23

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię? 
Akcje specjalne mają to do siebie, że nigdy nie mają wygórowanych wymagań. Nie inaczej jest tym razem. Wystarczy bowiem:
  • wpływ na konto w wysokości 1000 zł
  • zrobienie 5 płatności kartą na dowolną kwotę
  • jedno logowanie do apki Santandera
Warto jednak pamiętać,że powyższe wymagania aktywności konta trzeba wykonać 3 razy w trzech kolejnych miesiącach. Przy czym osoby które założyły konto jeszcze w maju liczy się albo okres maj-lipiec lub czerwiec-sierpień. 

Innymi słowy nie ma pośpiechu, w miesiącu założenia konta nie trzeba spełniać żadnych wymagań, a warunki zacząć spełniać od kolejnego pełnego miesiąca. To samo dotyczy kont założonych w czerwcu. Kiedy premia?
Jak zwykle w przypadku akcji specjalnych informację o przyznaniu premii dostaniemy na maila. W przypadku tej edycji Money Manii organizator obiecuje przesłać info o nagrodzie do 15 października, zaś samą premię do 30 października 2020.Poza 200 zł mamy tutaj liczne bonusy.
Konto można polecać innym osobom zdobywając tym samym dodatkowe 50 za każdego poleconego. Unikatem w bankach jest z pewnością zwrot za rachunki typu prąd, gaz czy internet i telefon. 

Na deser mamy też lokatę mobilną na 2%. Dla osób, które nie mają gdzie podziać kasy część z nadwyżek można wpakować na 4 miesiące na lokatę mobilną. I limitem nie jest tutaj 10k jak w innych bankach lecz dwa razy więcej.  

Tutaj zarejestrujesz się w akcji z 200 zł do Santander

Cóż, konta w Santanderze z żalem trzeba będzie pozamykać, chociażby po to by wziąć w przyszłości w podobnej akcji specjalnej z premią na start.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz