czwartek, 14 maja 2020

Ostatni dzwonek na majową premię 200 zł z Paribas

Niebawem kończy się promocja konta w Paribas. Można zgarnąć do 200 zł za spełnienie niezbyt wygórowanych warunków. Przypomnijmy więc szczegóły dla tych, którzy czekają ze na skorzystanie z promocji na ostatni moment ;)

W akcji udział mogą wziąć osoby, które nie miały konta od 12 miesięcy. Promocja planowo potrwa do 17 maja 2020 roku, ale przewidziano maksymalnie 3000 wniosków.
Konto oraz kartę należy aktywować najpóźniej do 5 czerwca 2020 r.

Tutaj założysz konto, by zyskać do 200 zł

Co trzeba zrobić, aby otrzymać premię? 
Pierwsze 100 zł otrzymamy za wykonanie min. 4 transakcji bezgotówkowych oraz otrzymanie wpływów na łączną kwotę min. 1000 zł - w czerwcu

Drugie 100 zł otrzymamy jeśli spełnimy warunki otrzymania pierwszej stówy oraz wykonamy 4 transakcje BLIK-iem i otrzymamy wpływy na łączną kwotę 1000 zł - w lipcu 2020 r.


Warto pamiętać, że do wpływów nie zaliczą nam przelewów z innych naszych rachunków w Banku (w tym BGŻ Optima). Wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych również się nie liczą.

Oczywiście, aby mieć prawo do premii musimy złożyć wniosek przez dedykowany link. Otwieramy konto z dostępem do bankowości elektronicznej, wraz z kartą. Z linka bezpośrednio przejdziemy na stronę internetową Banku. Umowę o konto podpiszemy w systemie Autenti, za pomocą unikalnego kodu SMS. Nadal wszystko odbywa się zdalnie.
Ważne jest aby również aktywować kartę do konta do 5 czerwca 2020 roku.Do konta można wybrać jedną z trzech kart. Ale Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa. Wystarczy pamiętać, aby wykonać min. jedną transakcję kartą w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty. 


Wiadomość o przyznaniu nam pierwszej premii otrzymamy do 19 lipca 2020 r., drugiej do 24 sierpnia 2020 r. Nagrody zostaną przekazane do końca ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymamy informację o przyznaniu nagrody. Otrzymamy mail z linkiem i unikalnym kodem, abyśmy mogli przekazać numer rachunku. Regulamin promocji majowa premia

1 komentarz: