środa, 5 października 2016

Telefon LG K8 LTE znów do zdobycia za kartę w Citi


Chociaż Citi ma wiele kart w swojej ofercie i testuje różne warianty promocyjne, wciąż najbardziej popularne są propozycje ze smartfonem. Nic dziwnego, że tego typu oferta z LG, która miała się skończyć 30 września 2016, właśnie wraca.

I tym razem zagości już na długo, bowiem oferta będzie aktualna aż do przyszłego roku. Zapisy można składać do 6 stycznia 2017.

Dla przypomnienia do zgarnięcia jest telefon LG model K8 LTE z 4 rdzeniowym procesorem, pamięcią 8 GB, ekranem 5" oraz aparatem na 8 Mpx. Zdaniem Citi wartość takiego telefonu to 549 zł, ale warunki do spełnienia są tutaj dość wygórowane.

Adresat promocji się nie zmienił. Jak we wszystkich innych trwających obecnie promocjach może to być osoba, co nie miała karty w Citi od 1 stycznia 2014, a więc już od blisko trzech lat, biorąc pod uwagę termin trwania oferty.

Tutaj założysz kartę w Citi z telefonem LG K8 LTE o wartości 549 zł

Warunki zdobycia smartfona LG też się nie zmieniły w porównaniu z ofertą omawianą na początku wakacji. Dalej trzeba wydać dość dużą kwotę, praktycznie największą, jeśli porównać tę ofertę z pozostałymi dotyczącymi karty Citi Simplicity.

Wybór prezentu do karty jest duży, ale inne są warunki
  Telefonu tak łatwo nie zgarniemy. Według banku należy:
 • zalogować się raz do bankowości internetowej lub mobilnej w ciągu 30 dni od momentu założenia karty
 • wydać minimum 3000 zł w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu w którym wydano kartę
Pierwszy warunek to standard w Citi, ale drugi już nie. Tu już pojechali ostro, bo wydać 3000 zł już nie jest tak łatwo, chociaż oczywiście nie jest to warunek niemożliwy do spełnienia. Przy czym liczy się miesiąc w którym wyrobiliśmy kartę. Więc jak dostaniemy ją w lipcu, będzie się liczyć: sierpień, wrzesień i październik.

Przypominam dla osób, które po raz pierwszy się spotykają z kartą Citi (są takie?), że do wyboru są dwa rodzaje kart. Bank jako pierwszą reklamuje co prawda World MasterCard, ale nie polecam jej, gdyż dodatkowo trzeba będzie płacić za jej posiadanie i to niemało bo 18 zł na miesiąc.

Tutaj założysz kartę w Citi z telefonem LG K8 LTE o wartości 549 zł

Druga za to czyli Citi Simpliciti jest darmowa i nie zapłacicie nic za jej posiadanie. Wybór karty nie powinien być problemem. Problemem jest raczej wybór promocji, by tych jest aż nadto i znajdziecie je w zakładce Nie przegap

3 komentarze:

 1. "...pamięcią 8 MB, ekranem 5" oraz aparatem na 8 MP."
  Ogromna ta pamięć, he, he. Popraw na 8GB, czyli tysiąc razy więcej od tego co napisałeś. A matrycę aparatu lepiej opisać jako 8Mpx.

  Poniżej pełna specyfikacja:
  http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/k84g/LG-K8-4G.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Czego to nie zrobią, aby ściągnąć Klienta. Dobre jest to, że aparaty od LG są bardzo dobre.

  OdpowiedzUsuń