czwartek, 20 października 2016

Czy warto smakować życie każdego dnia z kartą Raiffeisen


W ostatnim czasie mamy dość dużo promocji kart kredytowych. Coraz więcej banków włącza się w walce o nowego klienta, niestety nie każda akcja jest równie ciekawa. Z kredytówek Citi wisienkowcy są wykluczeni, więc muszą szukać alternatyw.

Z nową promocją karty Class & Club w tym miesiącu wyszedł Raiffeisen Polbank. To właśnie w Polbanku miałem swoją pierwszą kartę kredytową, która dawała kiedyś cashback. Po przejęciu greckiego banku przez austriacki Raiffeisen nie warto było jej już mieć.

Co nowego wymyślił Raifek tym razem? Nie jest tak atrakcyjnie jak w Citi, ten bowiem jest bezkonkurencyjny, ale nieosiągalny. Raiff obecnie daje kilka rzeczy jednocześnie nazywając promocję Smakuj życie każdego dnia.
Przede wszystkim jest to 2000 punktów powitalnych w programie Priceless Specials. Sam program Priceless Specials jest omówiony na osobnej stronie. Obecnie przykładowo można tutaj brać udział w loterii, w której można wygrać zaproszenie na Magiczny Bal przed Północą.

Nagroda główna Priceless Specials

Ów magiczny bal dla całej rodziny typu 2+2 to obecnie nagroda główna o którą można powalczyć do 11 listopada 2016. Kogo interesują szczegóły, może zajrzeć tutaj. Poza nagrodą główną można jednak starać się o wymienianie punktów na inne nagrody z dość obszernej palety możliwości.

Punktomaniacy mogą tutaj poszaleć
Karta jak widać raczej zachęca do zbierania punktów wymienialnych później na nagrody. Kogo interesuje jakie nagrody można wygrać i ile punktów należy mieć by wymienić je na to co lubimy, może zajrzeć w inne miejsce.

Jak widać oferta karty w Raiffeisen to nie typowa oferta z bonusem znana z Citi, a raczej oferta dla zwolenników punktomanii. Znam osobiście kilku takich punktomaniaków, którzy lubią się chwalić co zdobyli w jakiej zabawie punktowej.

Kto nie lubi punktomanii może od razu skorzystać z wejściówek do kina

Kto nie lubi zabawy w zbieranie punktów, może od razu wymienić powitalne 2000 punktów na niezwykle popularne ostatnio wejściówki do kina. Jeden bilet na seans ma równowartość 400 punktów, więc na start można dostać 5 takich wejściówek.

>>Tutaj założysz kartę kredytową w Raiffeisen z 2000 punktów na start

A co trzeba zrobić by dostać owe 5 wejściówek? Praktycznie nic - wystarczy... zaledwie jedna płatność kartą. I to dowolna czy to za towar czy usługę w dowolnej placówce. Może to być też zakup w sklepie internetowym, więc jak widać łatwiej się nie da:)

Karta Raifa nie ogranicza się do samych punktów. Na start można dostać także bezpłatne ubezpieczenie podróżne dla całej rodziny oraz usługę concierge. Oferta jak widać jest dość specyficzna, gdyż nie każdy zwraca na to uwagę, ale są tacy którzy wykupują ubezpieczenie, które tutaj mogą mieć za darmo.

Kartę w omawianej promocji można wyrobić do 31 grudnia 2016, ma jednak jedną zasadniczą wadę. Nie jest darmowa, kosztuje bowiem 10 zł miesięcznie. Aby zrezygnować z tej opłaty trzeba w jednym cyklu rozliczeniowym wydać niemało bo aż 1500 zł.

Podsumowując ofertę trzeba stwierdzić, że nie jest to już to samo co kiedyś. Kredytówka Polbanku była dla każdego, bo każdy mógł zarobić na dowolnych zakupach. Nowa kredytówka Raiffesen Polbank dla każdego już nie jest. To raczej oferta dla tych co lubią zgarnąć na start jak najwięcej i zamknąć kartę tak szybko jak to możliwe.

Regulamin promocji Smakuj życie każdego dnia z kartą w Raiffeisen

Regulamin przykłądowej loterii promocyjnej Priceless Specials 

3 komentarze:

 1. brakuje mi tutaj jeszcze OWU tego ubezpieczenia :)
  ale na stronie city znalazłem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie City? Oferta pochodzi przecież od Raiffeisena.

   Usuń
  2. no tak zamyśliłem się o tym City, na stronie Raiffaisen :)

   Usuń