piątek, 21 października 2016

Powrót 100 zł zwrotu oraz 600 zł na ZUS dla firm w mBanku


Na początku września mBank zaproponował mocno zmodyfikowaną ofertę konta dla firm. Oferta była zapowiadana jako bardzo krótka, gdyż kończyła się jeszcze we wrześniu. Oferta została jednak wznowiona i potrwa do 10 listopada 2016.

Co ciekawe, z nowego linka przekierowującego na stronę ze 100 zł zwrotem, można znaleźć dwa regulaminy, które zamieszczam też na końcu artykułu. Drugi regulamin dotyczy możliwości zgarnięcia 600 zł na ZUS i też dotyczy kont otwartych do 10 listopada 2016.Pierwszą opcją jest zgarnięcie 100 zł
1. 100 zł zwrotu za jeden przelew do ZUS
Kto może skorzystać z oferty? Z opisywanych promocji są wyłączone jedynie osoby, które nie posiadały rachunku firmowego dla danego numeru NIP do dnia 31 lipca 2016. Okres karencji jest zatem bardzo krótki wynosi bowiem jedynie... 2 miesiące:)

Jedna z nich pozwala na zgarnięcie już tylko 100 zł. Dużo mniej niż do tej pory, ale za to premię zgarnąć niezwykle łatwo. Wystarczy bowiem zrobić pierwszy przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł w ciągu 30 dni od podpisania umowy, by dostać za to premię w postaci stówy.

Tutaj założysz konto firmowe w mBanku w wersji z 100 zł zwrotu za przelew

Ponadto mBank gwarantuje, że przez okres dwóch lat konto będzie darmowe. Nie będzie opłat za prowadzenie rachunku, za kartę czy za wypłaty z bankomatu. Wypłaty jednak nie dotyczą wszystkich bankomatów lecz bankomatów mBanku, Euronetu, Planet Cash oraz WBK.
2 600 zł na ZUS
Tutaj adresaci oferty są nieco bardziej przesiewani. 600 zł może zdobyć osoba, która posiadała jakikolwiek rachunek firmowy w mBanku dla danego numeru NIP do 30 sierpnia 2016. Jest to więc praktycznie propozycja tylko dla nowych.

Co trzeba zrobić aby otrzymywać 50 zł przez 12 miesięcy czyli innymi słowy otrzymać 600 zł na przestrzeni jednego roku. W zasadzie niewiele, wystarczy bowiem:
  • dokonać tylko 1 płatności kartą z nowo otwartego rachunku
  • opłacić składkę ZUS na kwotę minimum 250 zł
50 zł za jedną płatność i jeden przelew to całkiem sympatyczny bonus powtarzalny 12 razy. Premia zostanie wypłacona do 30 dnia w następnym miesiącu, w którym spełniliśmy powyższe dwa warunki.

Regulamin 600 zł na ZUS znajdziesz też przy wersji z 100 zł zwrotu za przelew


Trzeba przyznać, że przedsiębiorcy mają łatwiejsze warunki do spełnienia do zgarnięcia premii aniżeli osoby fizyczne. Kowalski też może zdobyć premie, ale o połowę mniejszą bo na 300 zł, ale za to dodatkowo z 3% na koncie co omawiałem w osobnym wpisie tutaj.

Regulamin konta mBiznes w wersji pierwszej z 100 zł zwrotu
Regulamin konta 600 zł na ZUS z mBiznes konto Start

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz