poniedziałek, 24 października 2016

Promocja z ekspresem Cafissimo PURE w Eurobanku


Chociaż konto w Eurobanku mam od dawna, to jednak dopiero od niedawna można tutaj spotkać liczne promocje. Wystarczy przypomnieć omawiane ostatnio 300 zł z Virgin czy 500 zł na nowym koncie na co dzień.

Nowe promocje nie są jednak czymś co można brać w ciemno. 500 zł na nowym koncie jest praktycznie nie do zdobycia i tutaj bank przeholował z warunkami, ale z drugiej strony 300 zł w połączeniu z ofertą Virgin jest całkiem w porządku i dotyczy innych kont.

Do tych wszystkich promocji dochodzi jeszcze jedna tym razem kierowana wraz z Tchibo. Klienci Eurobanku mają możliwość zakupu ekspresu Cafissimo Pure w okazyjnej cenie przy wykorzystaniu podanego im hasła.

Na stronie tchibo cena podanego ekspresu wynosi 299 zł. Klienci Eurobanku mają możliwość nabycia powyższego ekspresu za połowę tej ceny, a dokładniej za 149 zł. Do wyboru są trzy kolory ekspresu: white, red oraz black.

Na stronie tchibo ekspres jest 2x droższy

Zakupu można dokonać albo w sklepie stacjonarnym, albo na stronie tchibo. W obu przypadkach aby otrzymać zniżkę, trzeba podać hasło albo przy kasie albo wpisując go w miejsce zrealizuj kupon. Promocja potrwa tylko do końca października 2016.

Cena dla klientów Eurobanku

Wspomniany wyżej oferta z 300 zł w Virgin oraz okazyjny zakup ekspresu to nie oferta dla każdego. Kto jednak chciałby skorzystać z powyższych promocji powinien dodatkowo skorzystać z 3% na nowym koncie oszczędnościowym Ekstra Zysk oraz lokaty mobilnej na 3,50%.

Tutaj założysz konto Prestige z KO na 3% oraz 5% cashback

Spośród kilku kont jakie są do wyboru najciekawszą opcją wydaje się konto Prestige. Wymagane jest tutaj co prawda dość duży przelew na 4.000, nie musi to być jednak przelew jednorazowy. Bank liczy sumę wpływów na konto:)

Karta do konta nie jest obowiązkowa, więc można ją sobie podarować. Kto jednak chce może płacić nią w punktach, gdzie można zbierać 5% cashback. Do zdobycia jest 60 zł miesięcznie i nawet 720 zł na rok


Oferta wygląda więc całkiem nieźle, ale jak już wspomniałem wyżej nie jest dla każdego. Nawet jeśli bank uważa, że 5% cashback został zaplanowany z myślą o rodzinie i przyjaciołach, z którym można spędzać czas na jeden z 4 możliwych sposobów.

Regulamin promocji Ekspres Cafissimo Pure za 149 zł dla klientów Eurobanku

2 komentarze:

  1. Cytat: "Wymagane jest tutaj co prawda dość duży przelew na 4000 tys, nie musi to być jednak przelew jednorazowy."

    Cztery miliony?! ;)
    A poważnie: 4 tysiące dotyczą kont założonych po 30.09.2016 r., dla starszych obowiązują 3 tysiące.
    https://www.eurobank.pl/files/docs/zbiorczy_toip.pdf

    OdpowiedzUsuń