piątek, 7 października 2016

400 zł voucher do wykorzystania w mall.pl za darmową kartę Citi


Może i inne banki próbują nawiązać walkę o klienta z Citi Handlowych w zakresie ofert kart kredytowych, ale żaden z nich nie ma tak różnorodnej oferty i tylu opcji do wyboru co amerykanie. 

Do opisanej w środę oferty z telefonem LG, oraz wciąż aktywnych 5% cashback i wielu innych, dochodzi teraz kolejna: 400 zł voucher do sklepu mall.pl. Mamy zatem następcę dopiero co zakończonej oferty z nexterio.


Kolejna fajna akcja na karcie w Citi


Oferta będzie ważna do końca roku, więc do 31 grudnia 2016 będzie aktywny dedykowany link do skorzystania z tej oferty. Pamiętajmy by zaznaczać zgody marketingowe, bo to ważna część przyznania nagrody.

>>Tutaj założysz kartę z 400 zł voucherem do mall.pl

Nie musimy już zaglądać do regulaminu, by wiedzieć kto nie może skorzystać z oferty. Wiadomo z góry, że dotyczyć to będzie osób, które miały jakąkolwiek kartę w Citi od 1 stycznia 2014. Ta data dotyczy wszystkich rozlicznych kart Citi bez wyjątku:(

Nieliczni którzy jeszcze jakimś cudem nie mieli kredytówki w City, mogą się postarać o fajny voucher na cztery stówki. A są to wyjątkowo łatwe do zgarnięcia 400 zł w porównaniu do wymagań w innych promocjach.

Przeczytałem regulamin kilka razy: bank nie wymaga tym razem płatności na jakieś określone kwoty np. 3000 zł jak to było w przypadku telefonu LG omówionego przedwczoraj. Wystarczy tylko... jedna płatność kartą w miesiącu:)


W sumie tych płatności musi być 12, bowiem bank wymaga by dokonywać jednej płatności przez rok. Warunek praktycznie żaden, więc te 400 zł jest właściwie za darmo, pod warunkiem że wybierzemy standardowo darmową kartę Citi Simplicity, zamiast płatnej Citibank World MasterCard.

>>Tutaj założysz kartę z 400 zł voucherem do mall.pl

Nastały złote czasy dla kart kredytowych. Bonusy są przyzwoite, zaś wymagania praktycznie zerowe. Szkoda tylko, że jest to jednorazowy bonus na kilka lat. Pozostaje nam czekać do nowego roku, być może zmieni się wówczas karencja dla posiadaczy kart w CIti, bo tutaj jest w czym wybierać:)

Dla przypomnienia pozostałe, równie atrakcyjne oferty kart, zwyczajowo znajdziecie w zakładce Nie przegap na FpG.

Regulamin oferty karty z voucherem na 400 zł do mall.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz