piątek, 15 maja 2015

Darmowe bilety do kina za płatności Blikiem lub korzystanie z bankomatu


W tym tygodniu przedstawiłem trzy ciekawe propozycje inwestycyjne. W zasadzie taką listę można by tutaj kontynuować. Nie ma to jednak być blog monotematyczny, tym bardziej, że im większy wybór mamy tym trudniej przychodzi nam podjęcie decyzji.

Na koniec tygodnia przyda się zatem coś bardziej lajtowego. W końcu weekend to czas kiedy odsuwamy od siebie cotygodniową bieganinę i robimy sobie na przykład majówkę, albo wybieramy się do kina. 

W Millennium mamy obecnie promocję, w której do zgarnięcia są dwa darmowe bilety do kina w Cinema City. Ma ona potrwać co prawda do 30 czerwca 2015, ale zawiera ona pewne ograniczenia, które mogą ten czas skrócić.
Żeby skorzystać z tej promocji trzeba przede wszystkim posiadać konto w Millennium. To jednak nie jest problemem, bowiem albo takie konto już mamy, albo po prostu zakładamy. Warto to zrobić, jest to bowiem jeden z najlepszych banków w Polsce, z kontem oszczędnościowym na 3% i jednym z najłatwiej do utrzymania kont osobistych.

Tutaj założysz konto 360 stopni w Millennium.

Aby otrzymać owe darmowe bilety należy po prostu płacić BLIKiem. Blik to nic innego jak nowa płatność aplikacją mobilną. Wystarczy zaledwie 10 takich transakcji by otrzymać owe bilety do kina. Ba, nie trzeba nawet dokonywać płatności BLIKiem, bowiem wystarczą po prostu wypłaty z bankomatu:) A to da się zrobić za jednym zamachem.Jedynym minusem jest fakt, że pula nagród jest ograniczona. Bilety otrzyma tylko pierwsze 1500 osób. Kto spełni te banalne wręcz warunki, dostanie na komórkę 2 kody uprawniające do wymiany na dwa bilety do kina.

Będzie to można zrobić do 31 października 2015, więc wybierać możemy jeszcze długo film, na który chcemy pójść. Słowem fajna promocja w stylu Millennium.

Regulamin promocji dla zainteresowanych.

1 komentarz:

  1. Trochę zamieszania z tymi kodami BLIK. Kody BLIK z aplikacji IKO działają w opcji "Płacę z IKO" i "Płacę z BLIK". A kody BLIK z aplikacji BLIK Millennium podobno tylko w opcji "Płacę z BLIK", która jest w tej chwili rzadziej dostępna. Przynajmniej tako rzecze infolinia, bo jeszcze tego BLIK-a z Millennium nie testowałem. Wypłaty z bankomatu to raczej tylko z Millennium, bo tylko tam bezwarunkowo bezpłatne.

    OdpowiedzUsuń