wtorek, 19 maja 2015

Jak podkręcić dobry 3% cashback na kartach Visa w BPH


Dziś na FpG opisuję ciekawą promocję, jaką ma od wczoraj Visa, pozwalająca podkręcać zysk z kart płatniczych:) Z czystej ciekawości sprawdziłem czy w swoim portfelu posiadam karty z Visa czy MastarCard. Zobaczmy: Eurobank - Mastercard, mBank - Mastercard, Getin - Mastercard... Uuuuu.

Słowem zdecydowana większość kart to Mastercard. To efekt wyższej prowizji jaką banki mają od tej organizacji. Na szczęście Visa się nie poddaje, zaś najaktywniejsze moje konta czyli Millennium i założony niedawno BPH na którym mamy 3% cashback oferują... Visa:) No to bingo!

Akcję Visy odkryłem wczoraj właściwie przypadkiem, płacąc za zakupy w Biedronce, wszędobylskim BPHkiem. Kasjerki przy  drukowaniu paragonu niemal każdym kliencie lamentują: O Boże, ile to makulatury i wydają strasznie długi paragon. Dzięki niemu jednak nie musimy wchodzić na stronę Visy, by zgarnąć dodatkowe rabaty.

Z takich ofert możemy skorzystać

O tym jak zdobyć kody rabatowe na necie dziś na FpG. Zamiast jednak wchodzić na stronę, można po prostu wykorzystać swoją komórkę. Cała instrukcja krok po kroku znajduje się na paragonie z biedronki, dlatego jest on taki długi, a kasjerki już narzekają na częste zmiany szpulek w kasie fiskalnej.


W przypadku sms po wpisaniu otrzymanego kodu na końcu dodatkowo należy podać literę od A-H. Niestety nie pokrywają się one z podanymi na powyższym obrazku, gdyż litera A jest przykładowo przypisana Orlen - Verva, czyli trzeciemu obrazkowi. Listę z paragonu zresztą można zobaczyć niżej.


Fragment paragonu z biedronki


Sms należy wysłać na numer 4415. Ale niestety, nie wszystkie zakupy w biedronce są premiowane. Wyłączone z promocji są:
 • napoje alkoholowe
 • wyroby lub rekwizyty tytoniowe
 • produkty lecznicze
 • preparaty do początkowego żywienia niemowląt
 • przedmioty służące do karmienia niemowląt
Dwa pierwsze nie dziwią, wszak często pomijane są w różnego rodzaju promocjach. Ale kolejne?

Podsumowując mamy fajną promocję, bowiem nie kosztuje to nas żadnego wysiłku, a bonusy są przecież dość spore i co więcej dotyczą dość popularnych sklepów. Visa być może liczy w ten sposób, że klienci zaczną w końcu zwracać uwagę na to jakie karty wybieramy w banku.

Swoją drogą warto skorzystać z najnowszej propozycji banku BPH, który wydaje karty VISA do swojego konta. Karta zwracająca 3% cashback na wszystko, a konto nie wymaga żadnej opieki, nie trzeba nawet robić żadnego przelewu:) 

Do tej popularnej promocji dodawane są karty Visa:)

Wydawało się, że po obniżce opłaty interchange na kartach do najniższych w Europie dobre zyski z karty się skończyły. Tymczasem nie dość że mamy 3% na wszystko, to jeszcze, dzięki nowej promocji możemy fajne bonusy i to z miejsc, z które od czasu do czasu się korzysta:)

Link dla osób które chciałyby zdobyć kartę VISA z 3% cashback na wszystko w BPH.

4 komentarze:

 1. Oprócz wysłania sms, można też zarejestrować kod z Biedronki na nagrody.visa.pl. Mnie bardziej pasuje wpisanie kodu w wielkim formularzu niż na małym ekranie telefonu.
  A produkty do żywienia niemowląt są wykluczone, bo w naszym kraju należy wspierać naturalne żywienie niemowląt, a nie sztuczne.

  OdpowiedzUsuń
 2. To jak mam dostać te 20zł/każde 100zł PRZEZ APLIKACJĘ MOBILNĄ (KARTĄ VISA)???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o Allegro? Dostajesz kod w Orlenie/Biedronce za płatność Visą, potem rejestrujesz i dostaje kod dla Allegro, a potem w aplikacji wpisujesz ten kod w kuponach i przy płatności z góry (nie przy odbiorze, bo wtedy płacisz kurierowi) pokaże ci kupon rabatowy -20zł. Na allegro możesz dowolnie płacić, niekoniecznie Visą.

   Usuń
 3. Dzięki za informację. Właśnie planowałem zakupy na alle, a normalnie nie zaglądam do biedronki i na orlen. Wczoraj byłem na orlenie i obsługa dopiero uczyła się o tej promocji, więc musiałem się upomnieć.

  OdpowiedzUsuń