środa, 20 maja 2015

Kumulacja promocji w BZ WBK w programie Zyskaj potrójnie


Można powiedzieć, że WBK rozszalał się w tym roku. Tyle promocji jednocześnie tylko w jednym to nie pamiętam od początku istnienia bloga czyli 2011 roku. Zresztą niedawno na FpG wprowadziłem nową zakładkę Promocje i tam najlepiej widać jak wygląda oferta WBK na tle innych banków.

A jak wygląda? Dziś na FpG zebrałem kilka aktywnych promocji opisanych dotąd na PP3 i FpG. Do nich dochodzi kolejna, której poświęciłem dziś artykuł na blogu Finanse po Godzinach. Jednocześnie bank ten podrasował nieco ofertę opisaną w artykule Kolejny bonus w promocji zewsząd dostępne 150 zł.

W zasadzie jest to zatem rozwinięcie artykułu w którym opisałem jak zdobyć 150 zł. Bank widać uznał, że premia w postaci zwrotu za bilety komunikacji miejskiej oraz doładowania to za mało. Dorzuca więc kolejne bonusy:)

A jakie są pozostałe dwa bonusy, które sugeruje tytułowe Zyskuj potrójnieW poprzednim artykule nie wspomniałem o programie Mniej za Omni. Czas więc nadrobić zaległości, na szczęście czasu jest jeszcze dosyć, bowiem promocja potrwa do końca czerwca 2015.

Osoby, które otworzą konto godne polecenia, poza premią w wysokości 150 zł, będą także zwolnione z opłaty miesięcznej za kartę do końca 2015 roku. Dotyczy to kart MasterCard Omni oraz MasterCard PAYBACK Omni. 

Dodatkowo bez opłat jest wydanie karty w trybie ekspresowym, wypłata gotówki z bankomatów za granicą oraz wypłaty w ramach usługi cashback, a i to nie wszystko. Pełna lista zwolnionych opłat znajdziecie w regulaminie nr 2, który zostawiłem pod koniec artykułu.

Pierwszy regulamin czyli Promocja zewsząd dostępne 150 zł został omówiony w poprzednim artykule. Pozostaje jeszcze zatem do omówienia trzeci o nazwie Pakiet korzyści, ponieważ wchodzi on do pakietu, także i ta promocja potrwa do końca czerwca 2015.

Co jest do zyskania? W sumie mamy dwie dodatkowe nagrody. Pierwszą jest bon Sodexo na 20 zł. Niestety ta nagroda jest limitowana - otrzyma go pierwsze tysiąc osób, które otworzą konto godne polecenia przelewem weryfikacyjnym. Ta nagroda zostanie wysłana na adres korespondencyjny do 31 sierpnia 2015

Dodatkowo bank przyzna starter T-mobile z pakietem internetu 1 GB. Ta nagroda też zostanie wysłana na adres korespondencyjny tyle że nieco szybciej bo do 31 lipca 2015.

Link dla osób, które chciałyby założyć konto godne polecenia w nowej promocji.

Podsumujmy zatem co składa się na kumulację:
  • Możliwość otrzymania w sumie 150 zł za doładowania telefonu lub zakup biletów komunikacji miejskiej czyli "Zewsząd dostępne 150zł"
  • Starter T-Mobile z pakietem internetu 1 GB czyli "Pakiet korzyści z kontem mobilnym"
  • Bon Sodexo 20 zł dla pierwszego tysiąca klientów
  • Karta MasterCard Omni i karta MasterCard PAYBACK Omni wydawane do Konta Godnego Polecenia są zwolnione od opłat miesięcznych do końca 2015 roku
Na kumulację programów zyskaj potrójnie składają się:

1. Regulamin promocji Zewsząd dostępne 150 zł
2. Regulamin promocji Płać mniej za Omni.
3. Regulamin promocji Pakiet korzyści z kontem mobilnym

Wszystkie promocje dostępne w BZ WBK zostaną zebrane niebawem w zakładce Promocje na FpG. O innej promocji w Banku Zachodnim dziś na FpG.

Ciąg dalszy: Do 650 zł zwrotu w promocji Zarabiaj na energii w BZ WBK i PGE

1 komentarz:

  1. Ale zapłon. O tych promocjach czytałem już kilka tygodni temu

    OdpowiedzUsuń