piątek, 19 kwietnia 2013

Wiosenna premia 100 zł w mBanku


Po dłuższym okresie zastoju znów na zakupach grupowych pojawiły się promocje kont bankowych. Na pierwszej wersji Polaka opisuję dziś najnowszą ofertę w Alior Sync, która właśnie pojawiła się na gruperze. Tutaj zaś omówimy najnowszą ofertę mBanku, którą obecnie mamy na grouponie.

Skończyła się w końcu dwukrotnie przedłużana oferta konta z buddą, ale mBank słynie z nieustannych promocji. I co ważniejsze jego oferta nie tylko pozwala zarobić dwa razy więcej niż Aliorek ale na dodatek nie blokuje drogi dla starych klientów. 

Kto zatem może skorzystać z nowej promocji? To jest zawsze bardzo newralgiczny punkt, w regulaminie promocji znalazł się zapis, że mogą w niej wziąć udział osoby, które:
do dnia złożenia tego wniosku nie zostały zarejestrowane w systemie mBanku jako wnioskujące o otwarcie rachunku osobistego (tylko nowi Klienci mBanku)


Jak to należy rozumieć omawiałem już w kilku artykułach. Najpierw w artykule mBank daje wyraźny szlaban wyjadaczom wisienek zasygnalizowałem, że starzy klienci nie mogą brać udziału w nowych promocjach potem okazało się jednak, że jest to możliwe a po prostu konsultanci bankowi wprowadzają nas w błąd o czym była mowa tutaj.

W przypadku konta z buddą okazało się ostatecznie, że w promocji mogli wziąć udział osoby, które nie były w trakcie wnioskowania o konto lecz zdążyły je zlikwidować przed nową promocją.

Źródło: groupon


Czas na terminy: 
1 wniosek wypełniony na grouponie należy złożyć do 30 kwietnia 2013
2 Umowę o eKonto należy zawrzeć do 8 maja 2013
Tyle tylko wystarczy by dostać pierwszą część premii czyli 50 zł. Ma to nastąpić w pierwszym miesiącu trwania promocji czyli w maju.

Aby otrzymać drugie 50 zł w czerwcu, należy dokonać 3 płatności kartą debetową. Tradycyjnie muszą to być płatności dokonane w kraju oraz nie anulowane a rozliczone w danym miesiącu. Trzeba zatem pilnować by dokonać płatności odpowiednio wcześniej stąd bierze się trzeci termin
3 zaksięgowanie trzech płatności kartą do 31 maja 2013

Szkoda, że inne banki nie robią takich promocji a jeżeli już to bardzo rzadko.

3 komentarze:

 1. Ciekawe co z podatkiem od premii... W mBankowym regulaminie jak zwykle brakuje jakiekolwiek wzmianki o tym...

  OdpowiedzUsuń
 2. A czy są jakieś haczyki przy zamykaniu konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrób zdjęcie swojego podpisu przy kurierze.

   Usuń