piątek, 12 kwietnia 2013

Inteligo na gruperze rozdaje znów 50 zł za nowe konto


Po kilku artykułach cięższego kalibru dziś coś nieco łatwiejszego. Na gruperze pojawiła się bowiem kolejny raz oferta konta w banku inteligo.

Identyczna oferta w tym samym banku była w ubiegłym miesiącu co opisałem w artykule tutaj. Praktycznie wszystko się tutaj powtarza więc po szczegóły odsyłam do artykułu na FpG. Zmieniły się jednak oczywiście terminy.

Tym razem wniosek internetowy można składać do dnia 21 kwietnia czasu jest zatem jeszcze dość dużo. Po złożeniu wniosku mamy czas do 9 maja na dokonanie trzech poniższych czynności wymaganych do otrzymania premii.
  • zawarcie umowy o konto
  • dokonanie jednej transakcji kartą do konta
  • przelać na nowe konto zaledwie 500 zł
Za spełnienie powyższych warunków bank do dnia 7 czerwca zasili nasze konto. Biorąc zatem pod uwagę miesięczny okres wypowiedzenia nasza przygoda z Inteligo może potrwać kwartał. 

Źródło gruper

Porównując to z warunkami innych banków oferta przypomina stare dobre czasy gdy konta można było zakładać praktycznie bez obawy o jakieś wpadki. Ot tradycyjnie mamy zaledwie dwa banalne warunki, które da się spełnić w ciągu kilku minut a o koncie po prostu zapomnieć lub używać dalej, jeżeli bank zaproponuje coś atrakcyjnego co będzie go wyróżniać na tle innych banków.

Od tego roku warunki kont zaczynają się drastycznie zmieniać. Ostatnio Aliorek przestał oferować premie pieniężne za założenie konta a zastąpił je przyznaniem tylko biletów do kina o czym pisałem tutaj. Takie oferty są na pewno o wiele mniej atrakcyjne aniżeli premia pieniężna, którą możemy dysponować wedle naszej woli.

Podobnie Getinek na gruperze nie zaoferował nic ciekawego. O ofercie jednego z bliźniaków pisałem w tym miejscu. Okazuje się jednak, że to nie jest wcale żadna okazja na gruperze tylko stała oferta, którą można znaleźć na stronie oddziału online co widać na poniższym obrazku:

To samo było na gruperze Źródło getinonline

Wygląda na to że zakupy grupowe z atrakcyjnymi okazjami na 100 czy 200 zł powoli się kończą. Omawiana dziś oferta konta inteligo należy do tych, które można spokojnie założyć, zgarnąć 50 zł i zlikwidować przede wszystkim kartę, która niepotrzebnie generuje koszta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz