piątek, 27 listopada 2015

Ostatni dzwonek na godne polecenia 4% w WBK z premią gwarantowaną 100 zł


Dziś już raczej definitywnie kończą się zapisy na jedną z najlepszych ofert roku czyli 100 zł za założenie konta w WBK z gwarancją 4% do połowy 2017. Akcja pierwotnie miała potrwać do poniedziałku, ale przedłużono ją jeszcze do dziś, a polecić ją naprawdę warto.

Jak zwykle w tego typu akcjach rejestracja odbywa się na dedykowanej stronie, na której zostawiamy swojego maila. Z linku jaki dzięki dostaniemy na podaną pocztę elektroniczną, zakładamy następnie konto w BZ WBK.

Kto może to zrobić?  Innymi słowy kto jest wykluczony z tej akcji? Jak zwykle te osoby, które już posiadają konto w Banku Zachodnim od niedawna bo 31 sierpnia, czyli od końca wakacji. Karencja jest zatem bardzo krótka:)

Co trzeba zrobić by zgarnąć tytułową stówkę gwarantowaną przez organizatora? W sumie niewiele patrząc na poprzednie edycje. Zaczynamy od rejestracji z poniższego, dedykowanego linka:

Tutaj weźmiesz udział w akcji specjalnej z 100 zł premią oraz 4% na koncie w WBK

oraz otwarcie konta przez kliknięcie w link otrzymany na podanego maila. Do wyboru jest jak zwykle albo przelew weryfikacyjny na złotówkę lub kurier. Radzę jednak tym razem wybrać kuriera, gdyż wiele wniosków uruchamianych przelewem nie przechodzi weryfikacji, a zbyt mało już jest czasu by składać raz jeszcze wniosek za pomocą o wiele bardziej pewnego kuriera.

Po przejściu wstępnych formalności wystarczy w terminie do 31 grudnia 2015 wykonać płatności kartą na kwotę... tylko 100 zł:) A więc mamy tutaj rekordowy bo aż 100% cashback. Płatności mogą być tak internetowe jak i naziemne, więc nie powinno być z tym problemu. 

Etapy najnowszej akcji specjalnej

O przyznaniu premii zostaniemy poinformowani w ciągu następnego miesiąca, a więc do 31 stycznia 2016. Sama premia zaś na naszym koncie znajdzie się do końca lutego, który w przyszłym roku będzie dłuższy o jeden dzień. Podatku nie trzeba od niej uiszczać.

Pozostaje pytanie dotyczące opłat, które potrafią zniechęcić chętnych na dodatkową stówkę. W końcu WBK wprowadził opłatę za kartę. Na szczęście ta akcja ma dodatkową zaletę, że nie ma opłat miesięcznych za kartę MasterCard Omni oraz MasterCard PAYBACK Omni. I gwarancja braku opłat ma obowiązywać aż do... 30 czerwca 2017.

Blisko dwa lata braku opłat za kartę

Nie to nie jest moja pomyłka. Nie do połowy przyszłego roku czyli do 2016 lecz o rok dłużej czyli słownie dwa tysiące siedemnastego:) To duża wartość dodana do i tak fajnej promocji, bowiem banki uwielbiają ostatnimi czasy dużo majstrować przy kartach.

Jakby tego było mało to mamy zero za wypłaty z bankomatów i to ze wszystkich w całej Polsce, a nie tylko z bankomatów WBK. Nie zapłacimy też za prowadzenie konta. A na deser mamy 4% na koncie. Może do niewielkiej kwoty bo tylko do 4000 zł, ale zawsze coś i więcej niż jest w Eurobanku. Zresztą powyżej tej kwoty też mamy oprocentowanie na 1%, co jak na ror jest wręcz ewenementem. Co więcej, można mieć trzy konta na 4%, o czym była mowa w licznych komentarzach w poniedziałek na FpG.

Podsumowując oferta tym razem wygląda na tyle atrakcyjnie, że tym razem nie zastanawiam się czy wejść czy nie wejść, lecz od razu się zarejestrowałem w programie. Proces zakładania konta w moim przypadku przeszedł bez problemów. I choć swoje warunki już spełniłem w ciągu jednego dnia, zapowiada się dłuższe używanie konta od innych.

Z ostatniej chwili - komunikat ze strony banku z dnia 27 listopada
W wyniku bardzo dużego zainteresowania akcją "Konto Godne Polecenia na 4% bez opłat za kartę i z premią pieniężną aż 100 złotych" wystąpiły pewne opóźnienia w procesie obsługi złożonych wniosków. Bank informuje, że każdy z prawidłowo złożonych wniosków internetowych zostanie obsłużony zgodnie z obowiązującymi w Banku procedurami. Informujemy, że czas otwarcia wszystkich kont założonych w ramach akcji pozwoli na swobodne spełnienie przez Klientów pozostałych wymagań akcji, niezbędnych do otrzymania premii przewidzianej Regulaminem.

Wszystkich uczestników Akcji, którzy otrzymali automatyczną informację o odrzuceniu ich wniosku przez Bank, a którym nie udało się ponownie złożyć wniosku, prosimy o kontakt z Organizatorem Akcji, za pomocą formularza kontaktowego dostępnego pod adresem. Takie zgłoszenia będą rozpatrywane w trybie indywidualnego postępowania reklamacyjnego.

Regulamin akcji na wypadek gdyby bank usunął je gdy będzie potrzebny

1 komentarz:

  1. "niestety" mam juz u nich konto i teraz nie wiem gdzie się podziać po SK Banku ;/

    OdpowiedzUsuń