czwartek, 5 listopada 2015

5% cashback znów na koncie w T-Mobile czyli do 600 zł zwrotu


Wydawać by się mogło, że cashback będzie ginąć śmiercią naturalną. Jak dotąd nic takiego się nie dzieje, a wręcz przeciwnie. Tak jak wracają świetne oferty obligacji, także wracają bardzo dobre cashbacki:)

Znany czytelnikom bloga słynny 5% cashback w Alior Sync był niezwykle popularny, niestety nic nie trwa wiecznie. Najpierw zlikwidowano ów cashback, zaś nazwę banku zmieniono na na T-Mobile, po symbiozie Aliora z usługodawcą telefonii komórkowej.

Nieoczekiwanie ten słynny cashback teraz wraca w niezmienionej wysokości. A to więcej niż 3% który mamy w BPH. Do zgarnięcia jest w sumie aż 600 zł. Póki co nie podano kiedy ta promocja się skończy:)

Promocja jest także skierowana do klientów banku, którzy posiadają rachunek i kartę. Premię podzielono na dwie części:


300 zł cashback w ciągu roku
Promocja będzie trwać przez rok i w każdym z miesięcy do zdobycia jest nieco mniej niż zwykle, bo 25 zł. Po przemnożeniu przez 12 miesięcy daje to owe 300 zł. Oznacza to, że wystarczy wydać 500 zł w miesiącu, by zdobyć cały bonus. To jest raczej w zasięgu ręki każdego.

Tutaj założysz konto w T-Mobile Usługi Finansowe  600 zł cashback.

Należy jednak pamiętać, że nie są uznawane poniższe transakcje:

Powyższe transakcje nie są zaliczane do cashbacku
Są to jednak mało popularne transakcje mało kto bowiem korzysta z usług bukmachera czy usług finansowych typu ubezpieczenia czy przelewy. Zwykłe codzienne zakupy będą uznawane.

Warunkiem zwrotu jest dokonanie przelewu na 2000 zł. To ważne, bowiem brak takiego przelewu będzie skutkowało nie przyznaniem zwrotu na konto. Może to być przelew z innego banku, więc nie powinno być problemu.

Przy okazji omawiania konta w Alior Sync czytelnicy wskazywali jako zaletę 10 przelewów natychmiastowych. Nie wiem dlaczego dla niektórych jest to takie ważne, w każdym razie w T-MUB w dalszym ciągu jest to dostępne i 10 takich przelewów w miesiącu jest darmowych.

Konto na dziś jest całkiem ok

Póki co konto jest darmowe. Nie ma opłat za prowadzenie, darmowe są wszystkie bankomaty w kraju i na świecie więc jest całkiem ok. Karta co prawda jest płatna, ale wystarczy wydać 200 zł by była darmowa. W tym przypadku więc karta sama się spłaci, skoro zakupy są premiowane.

Dodatkowe 300 zł jakie można tutaj zdobyć jest w postaci dodatkowego doładowania konta w T-Mobile.

Na koniec zostawiam regulamin promocji 5% zwrotu za zakupy dla klientów TMUB.

9 komentarzy:

 1. Z regulaminu:
  "W przypadku rachunków otwartych przed 2 listopada 2015 roku, aby wziąć udział w promocji Klient musi wyrazić chęć skorzystania z Promocji w Contact Center"
  Przy okazji, żeby brać udział w promocji trzeba wyrazić dwie zgody: "na przetwarzanie danych w celach marketingowych" i "na weryfikację historii zobowiązań".
  No już miałem odstrzelić to konto, jak po cichu wyzerowali oprocentowanie, a tu proszę - chyba za dużo ludzi albo gotówki im odpłynęło...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tam widzie, że warunkiem jest wpływ 2000zł od pracodawcy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niekoniecznie od pracodawcy. W §4 punkt 3d regulaminu między innymi jest napisane : "Na T-Mobile koncie odnotowano w danym miesiącu wpływ........bądź łączną wartość wpływów w wysokości 2000 PLN spoza T-Mobile Usługi Bankowe lub z rachunku firmowego w T-Mobile Usługi Bankowe." Jednym słowem jakiekolwiek wpływy z innych banków dające (nawet nie jednorazowo) sumaryczną kwotę 2000 zł w m-cu spełnią nam ten warunek.

   Usuń
 3. Gdzie można znaleźć bardziej szczegółowe informacje na temat tych 300 zł w doładowaniu telefonu T-Mobile? Na stronie jest mowa tylko o promocji doładowania 20% i bonusie 50 zł.

  OdpowiedzUsuń
 4. Regulamin nie gwarantuje 12 wyplat cashback. Moze ich byc wiecej, ale moze tez byc mniej. Promocja moze sie niestety w kazdej chwili skonczyc z dwumiesiecznym okresem wypowiedzenia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy jeśli było się klientem w A-Sync do 09.2015 to można założyć nowe konto i załapać się na promocję ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Polcan, napisałeś, że Promocja będzie trwać przez rok.
  Nie jest to nigdzie zdefiniowane.
  Regulamin mówi tylko,że w ciągu roku kalendarzowego można uzyskać 300 PLN. Mówi też, że Promocja trwa do odwołania, tylko nie mówi, czy jest to czas na przystąpienie do Promocji, czy czas uczestnictwa w Promocji i odbierania premii.

  OdpowiedzUsuń
 7. dziś przyszła zmiana regulaminu kont tmobile... proszę o analizę :)
  z tego co sam widzę, dodano trochę opłat... bzdurnych, ale chyba nic czego nie da się uniknąć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, dostałem już info o tym na maila ze szczegółowymi regulaminami. Najprawdopodobniej będzie o tym jutro na FpG

   Usuń