środa, 29 czerwca 2016

Ostatni dzwonek na potrójny bonus 100+100+360 zł w Millennium


Skoro omówiłem wczoraj dwie oferty wakacyjne, to zarazem znak, że zaczyna się okres ogórkowy. W wakacje raczej nie ma akcji specjalnych, więc wszystkie obecne kończą się w czerwcu, przy czym dwie ostatnie już jutro, w ostatni dzień czerwca.

Ze względu na jutrzejszy dzień na Euro, gdy będziemy żyć raczej pierwszym ćwierćfinałem na Euro z udziałem Polski, przypominajka o obu akcjach specjalnych dziś. Na FpG o ostatecznej już akcji w WBK z 4% i 100 zł bonusu + konkursem, zaś tutaj o akcji zgarnij premię z 3 bonusami jednocześnie z trzech różnych źródeł:)

Jak zwykle nie ma tego typu akcji na stronie banku, gdyż jest to akcja specjalna z dedykowanym linkiem do rejestracji. Zostawiamy tam swój mail, po czym z linka jaki otrzymamy na podany mail rejestrujemy się w akcji.


Millennium wciąż promuje to co zwykle: swoje bardzo dobre konto, na którym łatwo zgarnąć 360 zł co znamy już z wielu promocji. Uznano chyba jednak, że ten bonus jest za mały bo do promocji dookoptowano dwóch innych, a każdy oferuje po 100 zł.

Niestety nie zmieniły się warunki dotyczące nowego klienta, jak to miało miejsce w opisywanej niedawno akcji z premią 100 zł w ING. W dalszym ciągu nowy klient to taki, co nie miał konta w Millennium od 1 kwietnia 2015.

1) III edycja akcji konto 360 zł za założenie konta 360 zł w Millennium
Millennium nagradza jak zwykle: przez 6 miesięcy oferuje po 60 zł jeśli:
  • 2% cashback za płatność kartą do konta - max 30 zł na miesiąc
  • 5% cashback za płatności BLIK - max 30 zł na miesiąc
Więc tu się nic nie zmienia. Warto jednak przypomnieć, ze aby konto było absolutnie wystarczy spełnić banalne warunki: jeden przelew na 1000 zł oraz 1 płatność kartą na dowolną kwotę.

Tutaj założysz konto w Millenium z dwoma bonusami po 200 zł oraz premią 360 zł


2) 100 zł od bankiera za rejestrację
Kolejna premia jest typowa dla akcji specjalnych, a więc ważne jest by pilnować terminów.  Zebrane one są na poniższym obrazku.

Ważne terminy
I tak z linku rejestracyjnego można korzystać do 30 czerwca 2016. Zaś najpóźniej do 4 lipca należy zawrzeć umowę o konto. By zgarnąć stówkę wystarczy przez dwa wakacyjne miesiące spełnić warunek aktywności na koncie.


3) Kupon na 100 zł od fly.pl
Nietypowy jest trzeci punkt, a więc możliwość zdobycia dodatkowych kuponów na fly.pl Co ciekawe nie trzeba spełniać dodatkowych warunków, wystarczą te opisane w punkcie drugim.Kupon na 100 zł do fly można wymienić na wybrane usługi turystyczne dostępne w ofercie fly a prezentowane na stronie wczasy.fly.pl. Są one ważne aż do 30 października 2016.

Słowem fajna akcja specjalna, w której po raz pierwszy biorą udział aż trzy firmy. Ciekaw jestem czy to tylko jednorazowa okazja tego typu, czy też będzie takowych więcej w przyszłości.

Regulamin III edycji premii na 360 zł w Millennium
Regulamin akcji specjalnej zgarnij premię z bankier na 100 zł
Regulamin realizacji kuponów z fly.pl na 100 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz