sobota, 25 czerwca 2016

Powitaj lato w wielkim stylu 100 zł za wypełnienie ankiety


Lato w ostatnich dniach wręcz eksplodowało, a w promocjach pojawiła się oferta adekwatna do tego co widzimy za oknem Powitaj lato w wielkim stylu.  Nie jest to typowa promocja do jakich zdążyliśmy przywyknąć, ale króciuteńka ankieta.

Ankieta zawiera jedynie trzy pytania i to nie takie nad którymi trzeba się głowić by wymyślić coś twórczego, ale zwykła ankieta wielokrotnego wyboru. Innymi słowy nie jest to ankieta z pytaniami otwartymi z którymi nierzadko nie wiadomo co zrobić, ale łatwa na trzy kliki.

Ankiet na necie jest co niemiara, ale nie są one ciekawe, jeśli nie oferują bonusów za ich wypełnienie. A w tym przypadku mamy możliwość otrzymania bonu o wartości 100 zł. Warto więc ją wypełnić i skorzystać z nadarzającej się okazji.
Do wygrania jest wymarzona porcelana skandynawskiej firmy Fyrklovern. Analizując pytania do ankiety, można się domyślać co jest jej celem.

Pytania są następujące:
 • Z czym kojarzy Ci się lato?
 • Czy według Ciebie lato sprzyja częstszym spotkaniom rodzinnym i z przyjaciółmi
 • Na którym z poniższych zestawów chciałbyś podać obiad/kolację dla najbliższej rodziny i przyjaciółDo wyboru mamy cztery różne zestawy widoczne wyżej, więc badane są tutaj preferencje estetyczne potencjalnego klienta. 

Tutaj weźmiesz udział w ankiecie w której do zgarnięcia jest bon na 100 zł

Dla tych, którzy faktycznie planują podawać latem posiłki swojej rodzinie czy przyjaciołom na nowej porcelanie, wypełnienie ankiety zajmie tylko chwilę. Ankietę kończy oczywiście prośba o podanie danych. Nic dziwnego, w końcu na jakiś adres ten bon musi być wysłany. 
 

4 komentarze:

 1. Wypełnienie ankiety kończy sie informacją o przyznaniu bonu na zakupy we wspomnianej firmie oraz obietnicy telefonicznego kontaktu konsultanta z osobą wypełniającą ankietę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakieś jaja Polcan robisz ? :)
  To promocja z tych, co kiedyś te wycieczki do Lichenia za 9,90 zł. Każdy wie o co chodzi.
  Bon 100 zł na zakup porcelany za 5-10 tys zł...
  Sprzedanie danych kontaktowych i spam telefoniczny w gratisie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj Polcan tym razem to przesadziłeś!! To z to spam nad spamy!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmmm, wyglądało ciekawie, gdy się z tym po raz pierwszy zetknąłem. Tym bardziej, że ubiegłoroczne ankiety nie były krytykowane, lecz cieszyły się umiarkowaną popularnością.

   Usuń