wtorek, 7 czerwca 2016

600 zł premii za założenie konta firmowego oraz płatności do ZUS


W ubiegłym tygodniu omawiałem na FpG wznowienie oferty z 500 zł do zdobycia w II edycji Zyskuj z eKontem jaka rozpoczęła się w czerwcu. Jednocześnie rozpoczęła się tutaj znów oferta dla firm, gdzie do zgarnięcia jest nawet 600 zł. 
 
Obie akcje promocyjne znacznie jednak skrócono w porównaniu do poprzednich. Jeżeli nowa akcja dla klientów indywidualna jest krótsza o miesiąc i potrwa tylko do 1 sierpnia, to promocja z 600 zł na ZUS potrwa jeszcze niecały miesiąc, bo tylko do 30 czerwca 2016. 

Kto może?  Przeznaczona jest dla firm, osób  prowadzących działalność gospodarczą, fundacji czy stowarzyszeń. Zresztą przy wypełnieniu wniosku o konto w polu Forma prawna można sprawdzić jakie są dostępne opcje.


Jak to zwykle bywa w mBanku, konta dla firm podzielone są na dwa rodzaje: dla początkujących jest konto Start, zaś dla istniejących nieco dłużej na rynku firm mamy konto Komfort. W obu przypadkach premię zgarnąć bardzo łatwo:)
 
Tutaj założysz konto firmowe Start w mBanku z bonusem na 900 zł

Powyższy wniosek jest dedykowany dla firm w pierwszych 12 miesiącach działalności. Jeśli działacie dłużej, wówczas ważny jest wniosek o konto komfort.

Tutaj założysz konto firmowe Komfort w mBanku z bonusem na 900 zł

Z promocji są wyłączeni przedsiębiorcy posiadający rachunek w mBanku. Ten drugi warunek jest zapewne związany z bonusem na 300 zł dotyczący księgowości do 28 stycznia 2016.

Co zatem trzeba zrobić by otrzymać 600 zł?

Banalne warunki dla zdobycia 600 zł dla firm

Promocja trwa jak zwykle przez rok, więc całkowita premia jest podzielona na transze po 50 zł na miesiąc. Aby otrzymywać owe 50 zł trzeba w sumie spełnić dwa warunki:
  • dokonać przelewu na składkę ZUS na minimum 250 zł 
  • dokonać tylko jednej transakcji kartą
warunki są zatem banalne do spełnienia.

Ta promocja jest jednak nieco inna niż odrobinę ciekawsza, oferowana zimą. Zniknęły premie za księgowanie faktur kosztowych. Wrócono zatem do standardowego premiowania tylko płatności do ZUS. 
Z tego wynika, że dziś nieco bardziej atrakcyjnie wygląda oferta dla firm w Idea bank. Tutaj również zmodyfikowano promocję i dziś do zgarnięcia jest bardzo nietypowa kwota... 741 zł:) Szerzej o tym dziś na FpG.


Regulamin promocji 600 zł na ZUS w mBiznes Konto

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz