środa, 8 czerwca 2016

Darmowe bilety do Multikina, 5% cashback oraz podwyżki na lokatach w Eurobanku


W ostatnim czasie banki mocno promują darmowe wejściówki do kina. Jeżeli wiąże się to z założeniem konta, jak to było w przypadku BPH, trudno nazwać to ciekawą ofertą, ale jeśli dotyczy to także obecnych posiadaczy kont, sprawa robi się ciekawa.

Tym razem wejściówki do kina oferuje Eurobank, a więc bank, który od wielu lat jest moim bankiem głównym. Na dziś jego podstawową zaletą jest samoodnawialny, darmowy limit w koncie przez 10 dni w miesiącu.

Nie mam już jednak zamiaru wymieniać rozlicznych zalet konta. Każdy ma inne oczekiwania wobec banku, więc tym razem skupię się tylko na omówieniu samej promocji, która potrwa do 31 lipca 2016.

Co jest do zdobycia widzimy na powyższym obrazku. Zaletą promocji jest to, że skorzystać mogą nie tylko nowi klienci, lecz także osoby posiadające już konto: Prestige, Active, Classic lub Junior.

Poza posiadaniem jednego z wyżej wymienionych kont, należy posiadać telefon z zainstalowanym Androidem w wersji minimum 4.4 oraz opcją komunikacji NFC. Ostatni warunek może być trudny do spełnienia, bowiem nie każdy posiada NFC.

Kto go jednak ma, może spełnić w zasadzie nietrudne warunki. Wymagane jest bowiem tylko 10 płatności telefonem na łączną kwotę 200 zł z użyciem karty "płatności mobilne Visa".

Po spełnieniu warunku dostaniemy smsem kod do wymiany na bilety. Dotyczyć to będzie dowolnego seansu 2D wybranego z bieżącego repertuaru Multikina oraz Silver Screen w Łodzi. Kody będą ważne aż do 23 grudnia 2016.

Tutaj założysz konto w Eurobanku omawiane w tym artykule

Jak zwykle w przypadku wejściówek do kina, ich liczba w promocji jest ograniczona. W tym przypadku przewidziano 2000 podwójnych biletów. Można jednak przewidywać, że spokojnie wystarczy ich przez dwa miesiące, biorąc pod uwagę stosunkowo małą popularność banku w stosunku do innych.
Warto przypomnieć, że w ofercie Eurobanku jest także kilka innych ciekawostek. Mamy tutaj przykładowo
  • lokatę mobilną na 3,50%
  • 5% cashback w programie Rodzina i przyjaciele
Lokata jest niestety tylko jednorazowa, zaś 5% cashback dotyczy tylko kategorii sport, rozrywka i rekreacja. W miesiącu można liczyć na zwrot nieco większy niż w innych bankach, bo nawet 60 zł, co w skali roku może przynieść nawet 720 zł zwrotu na konto.

Tutaj dostaniesz 5% cashback

Na koniec dość nietypowa wiadomość z obozu czerwonych. W czerwcu bank poinformował bowiem o... podwyżce oprocentowania lokat:) Rzecz niesłychanie rzadka na rynku, a podwyżki są nawet niemałe bo o 0,30% a nawet 0,45% co widzimy w poniższej tabeli.

 
Od czerwca lepsze stawki Źródło: prnews.pl


Nie jest to jakiś powód do radości, bowiem stawki nie powalają i dotyczą lokat długoterminowych, które nie są tak popularne jak krótkoterminowe. Zawsze to jednak dobra informacja

Regulamin promocji Płać telefonem

1 komentarz:

  1. Hmmmm, mocna podwyżka na lokatach 2-letnich: czyżby pierwszy bank zaczął wieszczyć nieunikniony skok WIBORu?

    OdpowiedzUsuń