środa, 22 czerwca 2016

Lokata Piłkarska III znów daje 3,20% do konta z premią 250 zł


Awans Polaków do dalszej fazy Euro 2016 stał się faktem. W dalszym ciągu są więc ważne promocje opisane w piątek, w sobotę znów będzie 50% niższy spread. I znów pojawi się kolejna lokata dedykowana kibicom:)

Euro 2016 odbywa się w tym roku we Francji, więc być może dlatego promocje lokat po każdym meczu Polaków mamy we francuskim Credit Agricole. Do tej pory rozegraliśmy trzy mecze i tyle też było edycji lokat.

Pierwszą lokatę piłkarską ze stawką 3,20% opisałem w ubiegłym tygodniu. Myślałem że to podobna zachęta jak  lokaty w Idea bank czy Aliorze, okazuje się jednak, że każdy nasz mecz to okazja do zarobku na lokatach godnych pierwszej ligi:)


Za remis z Niemcami 0:0


Druga edycja pojawiła się po meczu Polska-Niemcy. Ze względu na remis stawka była nieco niższa, ale i tak dała 3,00% niespotykane na lokatach w innych bankach. Niestety Credit Agricole nie był hojny i nie pozwolił na założenie Lokaty Piłkarskiej II posiadaczom pierwszej edycji:(

To w dużej mierze zmniejsza atrakcyjność lokat, bo jak nietrudno się domyśleć w Lokacie Piłkarskiej III będzie wykluczenie dla uczestników pierwszych dwóch edycji. I tak się właśnie dzieje po wygranym wczoraj meczu z Ukrainą.


Za wygraną z Ukrainą 1:0

Mamy więc identyczną okazję na Lokatę Piłkarską III znów ze stawką 3,20% za wygraną w stosunku minimalnym czyli 1:0.  Tym razem promocja trwa do 24 czerwca, bo kolejnego dnia czeka nas mecz ze Szwajcarią, co da pewnie okazję do kolejnej edycji.

Parametry lokaty są identyczne jak tej z pierwszej edycji. Trwa 3 miesiące i jest dostępna dla osób, które mają bądź otworzą konto osobiste w Credit Agricole. A konto otworzyć warto, bowiem daje bonus w postaci 250 zł za przeniesienie konta z innego banku, co omówiłem w osobnym artykule na FpG.


Bardzo nietypowa acz ciekawa oferta

Tutaj założysz konto w Credit Agricole i zgarniesz nawet 250 zł

Powyższy link będzie aktywny do 31 lipca 2016. Dla krótkiego przypomnienia, kto zgodzi się przenieść konto do Credit Agricole na stałe, dostanie premię w postaci 250 zł. Kto przeniesie konto, ale z czasem zrezygnuje z tego konta, dostanie 100 zł. W obu przypadkach da się zarobić co jest rzadkością w promocjach bankowych.

A na deser jak widać mamy lokatę na 3,20%. Mając na uwadze powyższe uwagi można oczywiście rozważać, czy warto założyć lokatę na 3,20% czy czekać na IV edycję na której znów pewnie będzie minimum 3,00%.

Na turnieju piłkarskim każdy kolejny mecz po fazie grupowej jest trudniejszy od poprzedniego. Szwajcaria to co prawda europejski średniak, ale łatwo nie będzie i jeśli wyjście z grupy było do przewidzenia, to przejście najbogatszego europejskiego kraju będzie trudne.

Ile maksymalnie można będzie zarobić na Lokacie Piłkarskiej IV w Credit Agricole? To już zależy jak nasi się rozstrzelają. Francuzi argumentują to tak:

Startujemy od 3,0% - w przypadku porażki Polaków lub wyniku 0:0 - ale wierzymy, że nasi piłkarze dostarczą nam dużo więcej radości! Dlatego za każdą bramkę naszych zwiększymy oprocentowanie lokaty o 0,1 punktu procentowego w przypadku remisu (3% + 0,1 p.p. * liczba bramek biało-czerwonych), a jeśli Polska zwycięży - gole Polaków policzymy podwójnie (3% + 0,2 p.p. * liczba bramek biało-czerwonych)! Czyli, np. przy wyniku meczu 1:1, oprocentowanie lokaty wyniesie 3,1%; wynik 2:0 dla nas, to 3,4% na lokacie. A jeśli zwyciężymy 6 bramkami, oprocentowanie lokaty wyniesie 4,2%.

Fajna zabawa. Szkoda tylko, że nie podejmują ją inne banki w innych wariantach. Jedynym wyjątkiem jest Alior, ale ich Lokata Kibica póki co za bramki Milika i Błaszczykowskiego daje tylko 2,20%...

3 komentarze:

 1. Marcin - jaki jest górny limit tej lokaty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Omawiałem to już przy okazji pierwszej edycji, a dla wszystkich kolejnych jest tak samo.
   To niestety typowy wabik, czyli 10k. Jest to jednak fajny bonus jak ktoś ma już konto, które i tak daje zarobić.

   Usuń
 2. dla 10tysi szkoda zachodu jeśli by dali 100, lub przynajmniej 50 to ok, po za tym jeśli moja sympatia zarabia w jednym miesiącu ponad 3k a w innym 1k to za ror ją ostrzygą...

  OdpowiedzUsuń