środa, 14 września 2016

Tylko w środy promocja konta dla młodych eKonto m z happy hours


Wczoraj odświeżyliśmy sobie nową odsłonę promocji 300 zł + 3%. Okazuje się, że to nie jedyna ciekawa promocja w mBanku. Jest jeszcze inna choć jej adresatem nie jest każdy, znów mamy ofertę tylko dla młodych. 

Myślałem, że czytelnikami bloga nie są uczniowie oraz studenci. Jednak po nieoczekiwanie dużej popularności wpisu o łatwym do zgarnięcia 100 zł za samą rejestrację wnioskuję, że jednak wielu z Was to właśnie uczniowie oraz studenci. 

O tym jak młodzi mogą zgarnąć 760 zł na prawo jazdy, na paliwo lub na smartfona i to tylko w środę piszę dziś na FpG. Tutaj zaś znajdziecie omówienie konta dedykowanego dla młodych o nazwie eKonto m. 


Młodzi mają lepiej...
Młodzi nie zarabiają zwykle jeszcze dużo w pracy, więc banki idą im nieco na rękę. Wystarczy spojrzeć na powyższą tabelę przedstawiającą różnicę w wymaganiach mBanku w zależności od wieku.

>>Tutaj założysz konto dla młodych eKonto m potrzebne do akcji Brałbym

Dla nastolatków z hakiem za darmo jest praktycznie wszystko konto, karta i bankomaty. Studenci, którzy w różny sposób zaczynają zarabiać pierwszą kasę, muszą już płacić kartą by uniknąć opłaty - niewiele bo wystarczy już 5 płatności, ale jednak. Od 25 lat pojawia się dodatkowy wymóg dokonywania przelewów by uniknąć kolejnej opłaty. 

W zasadzie nawet najstarsi według tabeli nie mają jakoś szczególnie wygórowanych problemów ze spełnieniem wymogów na darmowość. Trzeba jednak o tym pamiętać, a przy posiadaniu kilku kont jednocześnie, staje się to odrobinę uciążliwe i opłacalność zależy już od korzyści. Przy tych które opisałem wczoraj, jest to jak najbardziej korzystne.

...ale i na nich czyhają pułapki z opłatami

Warto przyjrzeć się dalej tej tabeli. Banki od kilku lat zaczynają przykręcać śrubę i nie wszystko jest tutaj darmowe nawet dla nastolatków. Za przelewy ekspresowe i walutowe nie ma zmiłuj się zapłaci każdy bez względu na to ile ma lat. Najmłodsi zapłacą też za polecenie zapłaty czy wpłaty i wypłaty w placówce.


Projekt własnej karty płatniczej

Młodzi mogą sobie także zaprojektować kartę do konta dla szpanu. Można załadować tutaj swój obraz lub po prostu wybrać jakiś z dostępnej galerii. Kto lubi takie bajery może popuścić wodze swojej fantazji i mieć taką kartę jaką sobie zażyczy. Prawie.

 
Młodzi mają też świetną promocję omówioną na FpG


Ważniejsza od karty wydaje się inna sprawa. Możliwość udziału w wracających happy hours. W każdą środę można brać udział w promocji Brałbym by zgarnąć 760 zł. Ale o tym dziś na FpG.

>>Tutaj założysz konto dla młodych eKonto m potrzebne do akcji Brałbym

Skoro jesteśmy przy młodych to osoby w wieku 18-<27 mogą brać też udział w jeszcze lepszej promocji, gdzie za samą rejestrację można zgarnąć 100 zł oraz pakiet 10 wejściówek do kina. Szczegóły w innym wpisie na FpG.

>>Link dla młodych którzy chcą zgarnąć 100 zł za rejestrację

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz