poniedziałek, 5 września 2016

400 zł na Allegro za kartę w Citi


Citi Handlowy nie zwalnia tempa w promowaniu swoich kart. Mimo licznych ofert ciągle pojawiają się tu jakieś nowe ciekawe nowości. I niemal do każdej opcji pojawia się premia w wysokości 400 zł.

Najnowsza promocja dotyczy możliwości zdobycia vouchera na kwotę 400 zł do Allegro i potrwa bardzo długo, bo aż do końca roku. Niestety z góry należy zaznaczyć, że nic się nie zmienia w kwestii nowego klienta.


Czas biegnie, kolejne miesiące mijają, zaś Citi Handlowy niewzruszenie daje ten sam warunek zdobycia premii: musi to być osoba, która nie miała karty od 1 stycznia 2014 roku. Czyli całe trzy lata, jeśli ktoś zechce skorzystać z oferty w ostatnim momencie.


Ci co mają możliwość zdobycia bonusu jak zwykle muszą skorzystać z dedykowanego linka. Oczywiście muszą dodatkowo spełniać na szczęście niezbyt wygórowane warunki zdolności kredytowej: minimum 21 lat, z zatrudnieniem od 3 miesięcy i wynagrodzeniem na rękę w wysokości 1200 zł.

>>Tutaj założysz kartę kredytową z voucherem Allegro na kwotę 400 zł

Co trzeba zrobić by zdobyć niemało, bo 400 zł. Warunki ostatnio zmieniają się w zależności od karty i tym razem Citi podkręciło nieco wymagania, chociaż bywały promocje, gdy były one wyższe.

Jak zwykle są dwa podstawowe, choć skrajne wymagania:
 • banalne polegające na jednym logowaniu do bankowości lub aplikacji mobilnej
 • zrobieniu zakupów na kwotę 2000 zł
Amerykanie wymagają najczęściej wydania 1000 lub 3000 zł w zależności od premii. Tym razem mamy wypośrodkowane wymagania. Niby jest więcej niż większość promocji, ale za to nie ma bacika w postaci terminu 3 miesięcy.

W obecnej promocji nie ma terminu. Mamy wydać 2000 zł w ciągu jednego miesiąca, następującego po miesiącu w którym dostaliśmy kartę. Innymi słowy jak kartę dostaniemy we wrześniu, to musimy w październiku zapłacić kartą 2000 zł. Przy czym jest jeszcze warunek dodatkowy, by płacić chociaż raz w miesiącu przez rok.

Musimy zatem mieć kartę przez rok, co z góry przesądza wybór karty. Do wyboru mamy płatną World MasterCard lub całkowicie darmową CitiSimplicity. Wybór jest chyba oczywisty.

>>Tutaj założysz kartę w Citi z voucherem na 400 zł do Allegro

Na marginesie ważna uwaga. Chociaż dokonywanie jednej płatności w miesiącu nie jest konieczne do otrzymania voucheru do Allegro tu bowiem wydanie 2000 zł, to warto to zrobić, bowiem wtedy bank pobierze sobie karę w wysokości 200 zł. Jest to jednak na tyle banalna czynność, że nie powinna stanowić problemu.

Kogo interesują pozostałe oferty na kartach Citi, może zajrzeć jak zwykle na zakładkę Promocje, gdzie zebrałem wszystkie obecne oferty kart kredytowych w Citi Handlowy.

Regulamin promocji zdobądź voucher Allegro o wartości 400 zł

9 komentarzy:

 1. Polcan, nie działa pasek z listą ostatnich komentarzy, możesz przywrócić tą funkcję?

  OdpowiedzUsuń
 2. A konto jakieś do karty to trzeba mieć ?
  Jakie są opcje i jakie koszta itp z tym związane ....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba. Każda karta ma swój rachunek karty, więc wystarczy spłacać kartę przelewem z innego banku.
   Jak wybierzesz Citi Simplicity, nie zapłacisz bankowi ani grosza, pod warunkiem że będziesz spłacać w podanym terminie całą kwotą a nie minimalną.

   Usuń
 3. ostatnio citi dało kartę z 5% moneybackiem, warto obczaić :) chyba najlepsza oferta do tej pory

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też sądzę, że najlepsza. Omówiłem dziś na FpG
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2016/09/wydajesz-i-zarabiasz-czyli-5-cashback.html

   Usuń
 4. Czy tu nie ma błędu?
  W Twoim tekście jest, że mamy okrągły rok na wydanie 2000zł, natomiast w regulaminie jest zapis, że ma to być w przeciągu miesiąca od podpisania umowy: https://scr.hu/daKdk3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz całkowitą rację, ,ale z zastrzeżeniem, że trzeba wydać 2000 zł nie w przeciągu miesiąca od podpisania umowy, ale w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego w następnym miesiącu.
   Czyli jak ktoś dostanie kartę w październiku, to musi wydać kartą 2000 zł w listopadzie.
   Ponadto musi kartę mieć przez rok i co miesiąc płacić przynajmniej raz.

   Usuń
  2. Ok, dzięki
   W grudniu na pewno wydam 2000zł
   czyli muszę zamówić kartę na początku listopada i powinno być ok...

   Usuń