czwartek, 29 września 2016

Ostatni dzwonek na 100/50 zł za lokatę w Toyota bank i 250 zł za polecenia


Czas na zwykłą przypominajkę dla wiecznie zagonionych. Tylko do jutra trwa akcja specjalna z premią za lokatę w Toyota bank. To praktycznie jedyny bank, który nie zamyka drogi obecnym klientom, lecz premiuje ich w dalszym ciągu w swoich kolejnych akcjach specjalnych. 

Oczywiście premia nie jest tak wysoka jak w przypadku nowych klientów, ale ważny jest fakt, że jest. Wykluczone są jedynie osoby, które po wzięciu udziału w poprzednich akcjach zdecydowały się zamknąć konto w Toyota bank. Warto więc je trzymać w oczekiwaniu na nową akcję.Nowa edycja podzielona została tym razem na dwa etapy. Z jednej strony mamy to samo co zwykle, a więc bonus za założenie lokaty adresowany dla nowych oraz obecnych klientów banku. Przy czym terminy obecny i nowy wyjaśniono tak:

Obecny klient to osoba, która wzięła udział w poprzednich akcjach specjalnych. Wszystkie zostały opisane na tym blogu, dla ułatwienia Toyota szczegółowy wypisuje wszystkie swoje poprzednie akcje specjalne. Było ich dotąd sześć:
Lokata Toyota Bank z premią, SUPERDUET, SUPERDUET 2, SUPER DUET 3, Bądź aktywny - załóż nowy depozyt oraz Tankuj korzyści z Toyota Bank
Kto brał w nich udział i nie zamknął konta, może brać udział w kolejnej Lokata 130 dni z premią. W dalszym ciągu bank więc nagradza za lojalność.


Nowy klient to taki, co nie miał Konta Jedynego od 7 kwietnia 2015 czyli od dnia, kiedy zaczęła się pierwsza akcja specjalna, do dnia rozpoczęcia siódmej edycji czyli do 28 sierpnia 2016.Premia za założenie lokaty - 100 lub 50 zł

Tak jak sądziłem premia jest identyczna jak w poprzedniej tego typu akcji, jedyna różnica polega na samej długości lokaty. Zamiast lokaty na 100 dni, mamy teraz lokatę na 130 dni i tak:
  • 100 zł otrzyma klient nowy, jeśli założy lokatę Plan Depozytowy na 130 dni ze staw2,50% na minimum 10.000 zł.
  • 50 zł otrzyma klient obecny, jeśli założy tę samą lokatę Plan Depozytowy na 130 dni ze stawką 2,50% na minimum 10.000 zł.
Stawka jest wyższa niż na obecnym Planie Depozytowym, gdzie od dłuższego czasu mamy 2,40%. Bonus jednak znacznie podwyższa oprocentowanie. Jak zwykle aby dostać ową premię, trzeba zarejestrować się na dedykowanej stronie, służącej do rejestracji:

>>Tutaj założysz lokatę na 130 dni z premią 100 zł lub 50 zł


Czasu na skorzystanie z powyższego linku mamy dość dużo, bo aż do końca września czyli 30.09.2016. Nowy klient zostawia maila i zakłada sobie konto z linku jaki przyjdzie na jego maila, tu jest więc standardowo. Natomiast obecny klient, znów musi zadbać o Nowe środki względem 28 sierpnia.


Tutaj duży plus dla Toyota bank, że nie uwstecznił daty, jak to ostatnio lubią robić inne banki. Dawno już wyzerowałem swoje konto w Toyocie, więc nie będzie problemu z kombinowaniem jakie było saldo na dzień przed początkiem akcji. To też potwierdza fakt, że najlepiej zakładać lokatę od razu i zerować saldo jak najszybciej:)


Lokatę należy założyć do 31 października 2016 i data ta dotyczy obu rodzaju klientów. Aby otrzymać premię 50/100 zł, nie trzeba czekać do końca, wystarczy wytrzymać 70 dni. Traci się jednak wówczas odsetki, więc warto poczekać te 130 dni. 


Osoby które miały jakieś środki w Toyota bank na dzień 28 sierpnia, muszą zadbać o to, by przez 70 dni od założenia opisywanej lokaty saldo było większe o minimum 10.000 zł. To jedyny warunek ważny dla otrzymania premii 50 zł. Premia za polecanie - 250 zł

Nowością w siódmej edycji akcji Toyoty jest program poleceń, na pewno ciekawszy od Tankuj korzyści. Mogą brać w tym udział znów Obecni jak i Nowi zdefiniowani wyżej w akcji lokata, pod warunkiem założenia lokaty na 130 dni.


Warunkiem polecenia jest to by polecony był nowy, a więc nie posiadał konta w Toyota bank od 7 kwietnia 2015. Polecający może w sumie polecić konto 5 osobom, a skoro za jedną może dostać tradycyjne 50 zł, to w efekcie może zgarnąć do 250 zł.

Kod wygenerujesz po podaniu podstawowych danych

Sama oferta lokaty z bonusem 50 zł może wydawać się mało ciekawa ze względu na stawkę 2,50% mimo iż premia znacznie podwyższy oprocentowanie. Program poleceń pozwala jednak fajnie podbić zysk z posiadania konta.

>>Tutaj założysz lokatę na 130 dni z premią 100 zł lub 50 zł

Link polecający generuje się w aplikacji dostępnej pod powyższym linkiem. Jeśli ktoś chciałby założyć linka z mojego polecenia, zapraszam do kontaktu na maila marszr1@gmail.com

Link do regulaminu promocji Lokata 130 dni z premią

2 komentarze:

  1. Czy założenie lokaty premiowane bonusem 100-złotowym wymaga ponadto założenia konta w banku?

    OdpowiedzUsuń