piątek, 30 września 2016

200 zł do empiku oraz 5% cashback na karcie Impresja w Millennium


Wczoraj pisałem o kumulacji aż 5 dobrych promocji w banku Millennium za założenie konta 360 stopni. Jak się okazuje, to jeszcze nie wszystko co bank przygotował, jest bowiem jeszcze jedna i dotyczy karty kredytowej Impresja.

Oferta jest skierowana do klientów, którzy posiadają już dostęp do bankowości elektronicznej Millenet. Skorzystają więc bez problemu posiadacze konta, lub Ci którzy go założą. 

To dość nietypowe, by nowa promocja była dostępna dopiero po zalogowaniu się do bankowości. Sprawdziłem na swoim przykładzie i faktycznie można znaleźć w Millenet to czego nie ma na stronie głównej.


200 zł do empik.com za kartę z Millenetu


Przypomina to nieco dawne kuluary Idea banku zanim zmuszono nas do clouda:) Zobaczą to tylko posiadacze konta, dopiero po zalogowaniu się do Millenet i będą widzieć aż do 31 grudnia 2016.

Mamy zatem możliwość zdobycia vouchera na 200 zł do sklepu internetowego empik.com. Dostaniemy go smsem na naszą komórkę. Można w zasadzie zawnioskować o dowolną kredytówkę, ale Impresja wydaje się najlepszym pomysłem, ta bowiem daje dodatkowo 5% cashback:)

W przypadku kart kredytowych kluczowy jest zwykle zapis dotyczący kosztu jej posiadania. Mało który bank daje darmowe karty, wyjątki można policzyć na palcach jednaj ręki i znamy ich doskonale z Citi Simplicity na czele.

W październiku będą dodatkowe zniżki na tej karcie

Tyle tylko, że Citi dostać niezwykle trudno, bo tam czeka nas długa odsiadka. W Millennium nie jest tak źle, aby karta była darmowa wystarczy dokonać 5 płatności na dowolną kwotę miesięcznie, co jest do zaakceptowania.

Na marginesie kilka słów o samym 5% cashback. Rocznie do zdobycia jest maksymalna kwota możliwa do uzyskania na promocji bankowej czyli 760 zł. Gdyby można było zdobyć więcej, trzeba by już było odprowadzać od tego podatki.

W tych sklepach karta kredytowa Impresja da 5% zwrotu

Te 5% cashback nie jest niestety na wszystko. Do wyboru mamy 20 popularnych marek, które zwykle można spotkać w centrach handlowych, zwanych galeriami. Takich galerii powstało ostatnio wiele, więc kto z nich korzysta, może mieć dodatkowo 5% zwrotu za zakupy.

>>Tutaj założysz kartę kredytową w Millennium z 5% cashback

Uwaga: powyższy link da Ci tylko 5% cashback. Nie da niestety vouchera na 200 zł do sklepu empik.com. Aby zdobyć dodatkowo voucher, trzeba złożyć wniosek przez Millenet. Bankowość internetową Millennium zaś założysz zakładając konto 360 stopni.

Ważne do końca listopada 2016

Kumulacja 6 promocji w Millennium
1. 60 zł na start za skorzystanie z poniższego linku polecającego:

>>Link polecający gwarantujący 60 zł za założenie konta 360 stopni

2. 360 zł za udział w promocji omówionej niedawno na tym blogu tutaj.
3. 158 zł cashback za legitymację studencką ISIC omówioną wczoraj na FpG
4. 2,70% na koncie oszczędnościowym przez 92 dni - ważne do 8 października 2016
5. 3,25% na odnawialnej lokacie mobilnej rozszerzona rzeczywistość
6. 200 zł do empik.com oraz 5% cashback na omawianej wyżej karcie

Nie pamiętam w którym banku był taki szał promocji, szkoda tylko, że nie da się korzystać z wielu jednocześnie. Z lokaty korzystam stale, za udział w poleceniach dziękuję wszystkim czytelnikom, a konto oszczędnościowe pozostaje w zapasie na wypadek nagłej obniżki stawki na Zośce w Idea bank, które czeka nas od listopada.


Regulamin promocji karty kredytowej w Millennium z 200 zł do empik

Regulamin 5% Moneyback na karcie kredytowej Impresja w Millennium

5 komentarzy:

 1. 1 Sama KK wydawana ot tak sobie, bez zaświdczeń itp?
  2. Jakieś limity kwotowe, jak to ustalają ?
  3. Jak i kiedy ją zamknąć? (po zjedzeniu wisienki)
  jeśli dostanę ją np 15 to już łapię się na opłaty mimo iż to niepełny miesiąc?
  4 Jeśli mam kartę bankomatową to co?
  5 sam Voucher ? Rozumiem że jest to kod smsowy kupuję on line wbijam kod i tak jakbym zapłacił? Ale jeśli wydam np 195 zł lub 205 zł To co? Można nadpłacić brakującą kwotę czy trzeba równe 200 zł. Jak to działa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Praktycznie każda karta kredytowa jest przyznawana tylko osobom o wiarygodnej zdolności kredytowej. Bank nie wie jaki limit wykorzystasz, ile będziesz wydawać kartą, ale musi się zabezpieczyć, że będziesz wykorzystywać na maksa czyli do maksymalnej kwoty limitu.

   Dam Ci przykład na moim przypadku. Miałem kiedyś limit na 5.000 zł i wykorzystałem go na maksa z prostego powodu, że zbierałem od ludzi kasę na imprezę w pracy. Zapłaciłem za nią w knajpie kartą kredytową, a zebraną kasę wrzuciłem na konto na kilkadziesiąt dni. Kartę spłaciłem w terminie w ostatnim dniu.

   2, Aby swoją wiarygodność spłaty udowodnić, musisz mieć stałe dochody i dobrą historię kredytową. Im wyższe dochody, lepsza historia, mniej zobowiązań lepszą, tym większy limit możesz dostać. Pamiętaj jednak, że im wyższy limit, tym trudniej będzie dla Ciebie dostać kolejną kartę kredytową, limit w koncie czy darmową pożyczkę.

   3. Zamknij kiedy chcesz. 5 płatności to łatwy warunek, więc karta nie powinna być balastem, ale należy o nich pamiętać, by nie było niepotrzebnej opłaty.

   4. Co masz na myśli mówiąc o karcie bankomatowej.

   5. Ciekawe pytanie. Myślę, że jak wydasz 195 zł, to ci zostanie 5 zł na inny zakup. A jak 2015 to trzeba będzie dopłacić 5 zł kartą. W sklepie da się płacić za jedną płatność kilkoma kartami, internetowo tego jeszcze nie testowałem.

   Usuń
 2. Polcan trzeba dodać, że to nie jest oferta dla nowych kleintów a tylko wybranych przez Bank. Założyłem kuszony tą ofertą konto, ale okazuje się że nie ma tej oferty a gdy napisałem do banku okazało się, że wysyłają ją tylko wybranym klientom.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to nie wiedziałem. U mnie jest w bankowości internetowej i stąd zresztą brałem info o samej ofercie.
   Dziwne są niektóre promocje bankowe.

   Usuń
 3. Mam dokładnie ten sam problem. Oferta nigdzie się nie pojawia. Mam jeszcze czas do końca grudnia, może się pojawi. Być może trzeba też będzie spełnić, wszystkie warunki, jakie pojawiają się w okienku po zalogowaniu, czyli, zrób przelew, zwykły i mobilny, płać kartą i przelej wypłatę. Może to poskutkuje pojawieniem się oferty.

  OdpowiedzUsuń