piątek, 12 sierpnia 2016

Kupony rabatowe do McDonalda: McDouble oraz McWrap


Prezentowana wczoraj dziwna prepaidowa kredytówka za 375 zł była raczej ciekawostką dla nielicznych, aniżeli ofertą godną polecenia. O wiele ciekawsze wydają się być kupony rabatowe z których skorzystać może każdy.

Do tej pory przedstawiałem tylko kupony allegro. Można jednak także skorzystać przykładowo z kuponów do popularnego McDonalda. Któż z nas nie był w McDonaldzie? Żarcie może nie jest zdrowe ale za to pyszne, więc od czasu do czasu chyba każdy z nas lubi coś tam przekąsić.

Kupony rabatowe prezentowane w tym artykule są ważne praktycznie w każdym McDonaldzie z jednym wyjątkiem. Nie można ich zrealizować w restauracjach znajdujących się na terenie Portu Lotniczego im Chopina w Warszawie.


Do wyboru macie dwa zestawy: kupon na 12 zł na McZestaw McWrap posiada do wyboru McWrap Klasyczny, Bekon DeLuxe lub Orientalny z Wołowiną. Do tego frytku lub sałatka z sosem. No i oczywiście wybrany średni napój.Drugi kupon jest na kwotę 10 zł i dotyczy McDouble do którego mamy podobnie jak w poprzednim przypadku wybrany napój: Cola, Cola Zero, Fanta, Sprite, Lipton Ice Tea lub jeśli ktoś woli mała kawa, mała herbata lub woda. Jak do wszystkiego mamy kultowe frytki.

Link dla chętnych na kupony rabatowe do McDonalda

Promocja ważna do 21 sierpnia 2016. 

3 komentarze:

  1. To raczej cena zestawów z rabatem a nie kupon na taka kwotę

    OdpowiedzUsuń
  2. Uuu McDonald już zamknął kampanię. 9 dni przed czasem.

    OdpowiedzUsuń