czwartek, 18 sierpnia 2016

100 zł + 300 zł dla wracających do mBanku oraz 3% na koncie potrójnie zarabiającym


Od dziś rusza nowa zmodyfikowana promocja Money Mania 8, w której nastąpiło dużo zmian. Ściślej nie zmieniła się premia 100 zł od Money Mania, dalej jest to stówa za wykonanie jedynie 5 płatności kartą do 2 października 2016, więc warunek jest banalny.

Akcję specjalną Money Mania 8 omawiałem szczegółowo tutaj. Była ona podzielona na dwie niezależne od siebie części: 100 zł za Money Manię oraz 500 zł dla klienta. Druga część trwała do wczoraj 17 sierpnia.

Od dziś 18 sierpnia znacznej modyfikacji uległa promocja mBanku. Nie ma już do zgarnięcia 500 zł, można zdobyć 300 zł, ale za to z promocji mogą skorzystać także wracający do mBanku:)


mBank w końcu uściślił pojęcie nowego klienta. Nie ma już mętnego zapisu, rozumianego dwuznacznie w zależności od tego jak kto chciał zinterpretować zapis w regulaminie. Od teraz jest konkretna data: Nowy klient to ten co nie miał konta od 1 stycznia 2015.

Data jest dość dziwna, bo inna niż widnieje w promocji na 100 zł w Money Manii. Kto chce zdobyć 100 zł za 5 płatności nie mógł mieć konta w mBanku od 1 października 2015. A więc nie każdy zgarnie całość.

>> Tutaj założysz konto w mBanku w promocji 100 zł + 300 zł + 3%

Nowa promocja nosi fajną nazwę Konto podwójnie zarabiające. Dlaczego podwójnie? Odpowiedź w zasadzie zawiera się w tytule artykułu: można z jednej strony zgarnąć 300 zł oraz zyskać 3% na nowej promocji mBanku. Dodatkowo mamy 100 zł od Money Mani 8 stąd konto jest potrójnie zarabiające. 


Uściślijmy:
 • Money Mania trwa do 28 sierpnia 2016
 • Konto podwójnie zarabiające trwa do 31 października 2016
Warto więc się sprężyć i założyć konto przez najbliższe 11 dni by zgarnąc 3 premie zamiast dwóch. Od 29 sierpnia 2016 pozostanie już tylko konto podwójnie zarabiające.


300 zł od mBanku
Na czym polega nowa promocja? Poprzednio bank dawał 50 zł przez 5 miesięcy po czym przyznawał bonus, teraz będzie przyznawać 50 zł przez 6 kolejnych miesięcy co w sumie da 300 zł. Przy czym 50 zł będzie przyznawane za:
 • cashback za płatności kartą na poziomie 2%
 • cashback za BLIK też na poziomie 2%
Podobnie jak poprzednio, by dostać jakikolwiek zwrot trzeba wydać kartą minimum 250 zł, co jest jak najbardziej do spełnienia.

Ale uwaga: bank daje dodatkowy warunek. Trzeba dokonać wpływu na konto na kwotę 1000 zł, przy czym przelew z zewnątrz nie może pochodzić z rachunku należącego do Uczestnika. Testowałem już jednak przelew od znajomego i bank uznawał taki przelew:)


3% na koncie osobistym
Całkowitą nowością jest oprocentowanie konta osobistego. mBank chyba pozazdrościł popularności BZ WBK, chociaż nie jest tak hojny jak Bank Zachodni. Tutaj konto oprocentowane jest na 3% do kwoty 3.000 zł

>>Link do wniosku w potrójnej promocji konta dla wracających do mBanku

Niewiele, ale przyda się każdemu. Zawsze to miły bonus do łatwej do zgarnięcia stówki z MM8 oraz 2% cashbacku za płatności kartą. I co najważniejsze, w końcu amnestię dostali wszyscy ci, co zamknęli konto przed rokiem 2015.

Regulamin promocji Konto podwójnie zarabiające w mBanku
Regulamin Money Mania 8 z bonusem w postaci 100 zł

8 komentarzy:

 1. Benedictus Memes nie wykupił obligacji serii B2. Wpłynęła tylko wpłata za ostatni kupon odsetkowy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie i co dalej z benedictusem. Wypłacił tylko odsetki tydzień wcześniej otrzymałem koszt z upominkami i podziękowanie za zaufanie i zainwestowania pieniędzy. I cisza ani pieniędzy ani żadnego pisma co i kiedy i dlaczego jeszcze nie ma.....

   Usuń
 2. A Velto Cars po raz kolejny przesunal i robi obligatoriuszy w wała.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co niektórym, chęć zysku rozum odbiera. Nadmierna chciwość, czasami do tragedii prowadzi. Przykładem jest Amber Gold.

   Usuń
  2. Do prokuratury z tym. To zorganizowana grupa przestępcza. Ewidencja nie ustanowiona. Nie ma się co zastanawiać tylko pisać gdzie tylko się da, do GPW np, że podają fałszywe komunikaty i nie wywiązują się z zapowiedzianych terminów. Już dawno powinni im zawiesić notowania. Ta sprawa sięga wyżej niż się wydaje. A administrator zabezpieczenia z serii A nic nie robi?

   Usuń
 3. Notoryczne odwlekanie w nieskończoność wykupu obligacji jak w TK Invest z wymyślanymi na poczekaniu przyczynami takimi jak sezon urlopowy, czy przedłużające się rozmowy w sprawie pozyskania finansowania na wykup bo widocznie pieniądze pozyskane ze sprzedaży obligacji zostały zmarnotrawione i nie przynoszą obiecywanego zysku. Może Sowa pisze im te raporty?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nauczyli się, wyciągać kasę na obligacje. Choroba zakaźna. Nawet pozorów nie starają się stwarzać.
  Biznesmeni od siedmiu boleści

  OdpowiedzUsuń
 5. Róbcie im czarny PR na forum, a właściwie po prostu piszcie prawdę http://www.bankier.pl/forum/forum_o_velto,6,21,10000001247.html
  Piszcie do GPW i KNF, że publikują fałszywe raporty EBI. Już dawno powinni im notowania zawiesić. To już od każdego uwikłanego w te obligi i jak i spółek powiązanych zależy, czy ujdzie im ten przekręt na sucho. W Velto nie ma nawet ewidencji obligacji.

  OdpowiedzUsuń