niedziela, 28 sierpnia 2016

Zyskaj 360 zł za konto 3,25% na lokacie oraz 2,70% na oszczędnościówce


Wraca bardzo dobra oferta konta w Millennium z nowym, lepszym określeniem terminu Nowy klient:) To już czwarta edycja konta z licznymi korzyściami na koncie osobistym, oszczędnościowym oraz odnawialnej lokacie.

W poprzednich trzech edycjach promocji konta Zyskaj 360 stopni nowy klient był brany pod uwagę z datą 1 kwietnia 2015. Od teraz nowy klient to ten co nie miał konta od 31 sierpnia 2015. Amnestię dostali więc klienci o pięć miesięcy do przodu:)

Dla mnie konto w Millennium to konto typu Must Have i pozostaje jednym z najdłużej posiadanych kont. Teraz dodatkowo za otwarcie można zgarnąć 360%. Promocja potrwa do 5 grudnia 2016.

Do zgarnięcia mamy:
 • 360 zł na start przy 5% oraz 2% cashback
 • 2,70% na koncie oszczędnościowym
 • 3,25% na lokacie RR z możliwością odnowienia
To więcej niż oferuje niejeden bank. A to nie wszystkie zalety konta. Niżej znajdziecie krótkie omówienie.

Jedno z lepszych kont na rynku

360 zł cashback
Znów w ofercie mamy możliwość zwrotu nawet 60 zł miesięcznie przez okres pół roku. To więcej niż standardowe 50 zł na miesiąc. W efekcie do zdobycia jest reklamowane 6*60 zł czyli w sumie 360 zł. Zgłaszanie do nowej promocji na dedykowanym linku można dokonywać do 5 grudnia 2016.

Tutaj złożysz wniosek o konto w Millennium w nowej promocji Zyskaj 360 zł

Jak zdobyć owe 60 zł miesięcznie? Jak zwykle premiowane jest płacenie kartą oraz BLIKiem metodą fifty-fifty.
 • 5% cashback jest za płatność BLIKiem - 30 zł
 • 2% cashback jest za płatność kartą - 30 zł
Przy czym należy pamiętać, że do wypłaty premii wymagane są znane od lat bardzo łatwe warunki darmowości konta. Millennium od początku istnienia bloga wymaga tylko:
 • przelewu na 1000 zł nawet z własnego konta w innym banku
 • tylko jednej płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę
 • jednego logowania do bankowości
Warunki są niezmienne od lat. Nie trzeba nawet przelewać 1000 zł, wystarczy by suma wpływów zewnętrznych była na tę kwotę. Dla świętego spokoju zwykle przelewam tu jednorazowo cały tysiąc metodą Ping Ponga.

Należy jednak pamiętać, by anulować ubezpieczenie karty. Pierwszy miesiąc jest darmowy, a potem płaci się niepotrzebnie kilka złotych. Darmowy jest też pierwszy rok Pakietu Bardzo Pomocnego, ale warto go anulować by nie płacić potem za kolejne lata.


2,70% na koncie oszczędnościowym
Po obniżeniu przez Optimę stawki konta z 2,70% do 2,60% przypuszczałem, że podobny ruch wykona Millennium. Na szczęście tak się nie stało. W nowej promocji bank utrzymuje dalej stawkę 2,70% gwarantowaną przez 3 miesiące.


Jak widzimy kwota też się nie zmieniła. Górny limit ulega tutaj niekiedy obniżeniu do 50.00 zł, pozostawiono go jednak też do kwoty 100.000 zł. Nowa promocja będzie obowiązywać do 8 października 2016.
 

3,25% na lokacie mobilnej Rozszerzona Rzeczywistość
Posiadacze konta 360% mogą liczyć na jeszcze jeden fajny bonus - jedną z najlepszych lokat mobilnych na rynku. To bardzo oryginalny pomysł, który opisałem w osobnym artykule jeszcze w grudniu ubiegłego roku.

Tak podwyższa się stawkę na lokacie do 3,50% :)

Dobra wiadomość jest taka, że tę lokatę można odnawiać! Jeśli skończy ci się lokata mobilna, której stawkę podniesiesz łatwo z 3,00% do 3,25%, to możesz zrobić to ponownie. Szkoda, że tak nie jest w innych bankach. To jeden z powodów, dla którego  nie zamknąłem jeszcze konta w Millennium.

Regulamin IV edycji Zyskaj 360 zł na koncie 360 stopni

2 komentarze:

 1. czyli nic nowego. Te warunki dla zwykłego śmiertelnika to abstrakcja :) Aby dostać 30 zł zwrotu trzeba karta wachlować na 1500 zł miesięcznie, nie wspomnę o bliku, zresztą nie mam zamiaru śmieci w komórce instalować, żeby dostać parę groszy. Łącznie trzeba wydawać bezgotówkowo 2100 zł miesięcznie przez pół roku , aby załapać się na opisaną premię, dziękuję postoję :)
  Od dawna czaję się na założenie Konata w Milenium, ale z przyzwoitą premią nie pseudo-warunkami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zgodzę się z Tobą. Nikt Ci nie każe wydawać wymienionych kwot, wydasz mniej, to i tak dostaniesz cashback proporcjonalnie do wydanych kwot. Innymi słowy i tak będziesz do przodu.
   Mamy rok 2016 i obecnie mało który bank premiuje jeszcze robienie zakupów. Ja założyłem tu konto dla samego oprocentowania na KO i lokaty odnawialnej. A tu jeszcze dodatkowo masz cashback.
   Oczywiście można czekać na inną ofertę, być może znów kiedyś będzie akcja z bankiera. Ta jednak wcale nie jest taka zła jak piszesz.

   Usuń