niedziela, 7 sierpnia 2016

100 zł za otwarcie konta na 4% czyli jak podkręcić zysk w BZ WBK


Po moim artykule mówiącym o możliwości posiadania 6 kont, rozpoczęliście prawdziwy szturm na masowe zakładanie kont w WBK. Nic dziwnego, skoro bank oferuje od lipca dodatkowe trzy konta z oprocentowaniem 4%.

Okazuje się jednak, że można zarobić jeszcze więcej na start w tym samym banku. Kluczowe jest jednak słowo na start, bowiem dodatkowy bonus dotyczy nowych klientów. To zresztą typowe dla banków, że bonus jest jednorazowy i pełni rolę wabika.

Jeśli więc jeszcze nie założyłeś jakimś cudem konta w WBK z oprocentowaniem 4%, masz szansę na jednorazowy, dodatkowy zysk. Sądzę, że warto skorzystać najpierw z możliwości zgarnięcia premii, a następnie założyć kolejne konta z 4%.Jak zgarniać premie to na maxa
Chodzi rzecz jasna o program poleceń, w którym za założenie konta z polecenia bank przyzna 100 zł do podziału na polecającego i poleconego. Obie strony zgarną zatem po 50 zł, jeśli nowy klient założy konto z polecenia. Jeśli potrzebujecie taki kod i chcielibyście zgarnąć dodatkowy bonus, możecie pisać na marszr1@gmail.com, prześlę wam w mailu.

Obie strony dostaną po 50 zł

Aby zgarnąć 50 zł, wystarczy że dokonasz płatności na kwotę 200 zł. Bez względu na to w jaki sposób tego dokonasz: kartą debetową czy mobilną, albo nawet BLIKiem. Ważne by wydać w sumie 200 zł.
 
Warunki są banalne


Sprawdziłem, że konto w ten sposób założone też będzie oprocentowane na 4%.  Ważne by konto z polecenia założyć jako pierwsze, by spełnić warunek nowego klienta.

Link do wniosku na konto 4% z kodem polecającym

Niżej znajdziecie link do kolejnych kont już bez konieczności wpisywania kodu polecenia, czyli dla osób, które już posiadają konta w WBK, ale chcieliby założyć kolejne. Link też może wam posłużyć osobom, które już założyły konto z polecenia.

Po założeniu konta z polecenia możesz założyć kolejne 2 konta na 4%

Kto się już pogubił, może sobie zajrzeć do artykułu Ile można mieć kont na 4% w WBK po nowej edycji. Tam Wyjaśniliśmy sobie dokładnie jak to jest z kontami w WBK i mogę potwierdzić, że można mieć w sumie 6 kont na 4%.


Promocja z poleceniem konta potrwa do końca tego roku czyli do 31 grudnia 2016. Z drugiej strony obecna promocja kont na 4% potrwa do 31 sierpnia, zdążycie jednak bez problemu, gdyż zakładanie konta trwa zwykle tylko kilka dni.

Regulamin II edycji polecam konto w WBK z premią 100 zł

12 komentarzy:

 1. Nie działa link "Link do wniosku na konto 4% z kodem polecającym" Po kliknięciu pojawia się komunikat "Błąd Niepoprawne wejście na wniosek".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jutro to skoryguję. Dziś nie mam moźlowości

   Usuń
  2. Link już podmieniłem. Po wejściu na stronę wybierasz Otwórz konto w sekcji Przystąp do programu. Powinno zadziałać.

   Usuń
  3. Brak kodu polecajacego we wniosku :(

   Usuń
  4. Problem żeby napisać na maila podanego w artykule? Odpisuję każdemu kto pyta o kod polecający bez względu na to czy chce zgarnąć premię z WBK, Inteligo czy Millennium.

   Na marginesie kod podany na trzecim obrazku to właśnie mój kod.

   Usuń
  5. Dzięki za wskazówki. Mail dla niektórych to nie jest problem, ale nie wykluczajmy introwertyków. Liczbę introwertyków w społeczeństwie określa się na 25% – 46%. Tu bycie poleconym powinno być premiowane x 3 :)

   Usuń
  6. Tylko Millennium umożliwia podlinkowanie wniosku z automatycznym kodem, w każdym innym przypadku musiałem prosić o maila.

   Co prawda kod w WBK obecnie nie jest taki dziwny jak kiedyś (trzeba było podawać swój... pesel), ale dobrze jest wiedzieć ile osób z polecenia założyło konto w razie ewentualnej reklamacji.

   Usuń
 2. Kolejne konta wciąż trzeba zakładać kurierem czy można już przez bzwbk24centrum lub telefonicznie jak ma się już 3 konta?

  OdpowiedzUsuń
 3. jeśli masz już konto założone w BZWBK, to możesz założyć nowe (w kilka minut)przez internet. nie przysyłają Tobie wtedy umowy kurierem do podpisania.

  OdpowiedzUsuń
 4. i też ma 4%, nie ma problemów jak poprzednio z brakiem oprocentowania?

  OdpowiedzUsuń
 5. mam konto w bzwbk na 0% czy da się założyć to 4% z bankowości internetowej bez kuriera???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie da się. Testowałem to na samym początku i miałem w efekcie 0%. Potem założyłem przez kuriera i było 4%.

   Usuń