sobota, 13 sierpnia 2016

Ostatni dzwonek na 100 zł od Bankiera 100 zł od Fly 2,70% na koncie i do 3,50% na odnawialnej lokacie


Skoro wczorajszy wpis szybko stał się nieaktualny, warto przypomnieć najlepszą okazję sierpnia, która kończy się już jutro. Chodzi oczywiście drugą edycję specjalnej promocji, w której można zgarnąć nawet 2 bonusy jednocześnie z dwóch różnych źródeł:)

Jak zwykle nie ma tego typu akcji na stronie banku Millennium, gdyż jest to akcja specjalna z dedykowanym linkiem do rejestracji. Zostawiamy tam swój mail, po czym z linka jaki otrzymamy na podany mail rejestrujemy się w akcji.

Millennium wciąż promuje to co zwykle: swoje bardzo dobre konto, chociaż tym razem nie dodaje już ekstra premii od siebie. Za to podobnie jak w pierwszej, czerwcowej edycji zgarnij premię  dookoptowano dwóch innych premiodawców, a każdy z nich oferuje po 100 zł.


Niestety nie zmieniły się warunki dotyczące nowego klienta, jak to miało miejsce w opisywanej akcji z premią 100 zł w ING, gdzie skrócono okres karencji. Tutaj w dalszym ciągu nowy klient to taki, co nie miał konta w Millennium od 1 kwietnia 2015.

Tutaj założysz konto w Millenium z dwoma bonusami po 200 zł oraz premią 360 zł


1) 100 zł od bankiera za rejestrację
Kolejna premia jest typowa dla akcji specjalnych, a więc ważne jest by pilnować terminów.  Zebrane one są na poniższym obrazku.

I tak z linku rejestracyjnego można korzystać do 14 sierpnia 2016. Zaś najpóźniej do 21 sierpnia należy zawrzeć umowę o konto. By zgarnąć stówkę wystarczy przez dwa wakacyjne miesiące spełnić warunek aktywności na koncie. 

Terminy nowej akcji specjalnej
2) Kupon na 100 zł od fly.pl
Nietypowy jest trzeci punkt, a więc możliwość zdobycia dodatkowych kuponów na fly.pl Co ciekawe nie trzeba spełniać dodatkowych warunków, wystarczą te opisane w punkcie pierwszym.Kupon na 100 zł do fly można wymienić na wybrane usługi turystyczne dostępne w ofercie fly a prezentowane na stronie wczasy.fly.pl. Będzie on ważnydo 30 grudnia 2016. Słowem fajna akcja specjalna, w której po raz drugi biorą udział aż trzy firmy. Fajnie by było, gdyby i inne banki zaoferowały dodatkowe premie z dwóch różnych źródeł.

Jedno z najlepszych kont na rynku

Zresztą konto w Millennium warto posiadać nawet gdyby nie było tych dodatkowych bonusów. Mamy tu przecież 2,70% na koncie oszczędnościowym do kwoty 100.000 zł i tylko dla tego oprocentowania sam założyłem tutaj konto na początku tego roku.

A jak się okazuje to nie jedyne zalety. Jak pisałem niedawno, mamy tutaj bodaj jedyną na rynku odnawialną lokatę mobilną. W każdym innym banku jest to tylko jednorazowy prezent, tutaj odnowiłem już ją po raz trzeci. A przecież mamy tutaj 3,00% z możliwością podkręcenia do 3,25%. Nie mówiąc o dalszym podrasowaniu do 3,50% na yb.

Jedyny na rynku odnawialny wabik

Od wielu lat konto w Millennium jest wśród moich TOP 3 i nie opuszcza podium odkąd zacząłem z niego korzystać. Kilka razy już zamykałem tutaj konto, ale odkąd jest możliwość odnawiania mobilnej, co omawiałem w osobnym poście, zostałem na dłużej.

Alternatywny link do założenia konta w Millennium z mojego polecenia

Mało które konto można polecić z czystym sumieniem. Na koniec przypomnę, że w Millennium trwa jeszcze tylko do niedzieli inna promocja, którą omówiłem niedawno na PP3 w artykule 60 zł na start oraz dotkowe premie bez limitu.

Regulamin II edycji zgarnij premię z Bankiem Millennium

4 komentarze:

 1. Założyłem pare dni temu konto 360 i chciałbym uzyskać oprocentowanie 2,7%. Co mam zrobić- wpłacić pieniądze na konto 360 i przelać dalej na oszczędnościowe czy bezpośrednio na konto oszczędnościowe. Automatycznie te środki będą oprocentowane na 2,7% czy potrzebuje coś jeszcze aktywować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelej najpierw na 360 bo bank wymaga raz w miesiącu wpływ na 1000 zł, może to oczywiście być kwota większa.
   2,70% jest przyznawane od razu dla klienta który spełnił warunek nowych środków. Można robić przelew od razu na konto oszczędnościowe, ale dla świętego spokoju pierwszy przelew w miesiącu warto robić na najpierw na ror, a ootem przelew wewnętrznh na KO.
   Nie trzeba nic aktywować, raczej warto dezaktywować ubezpieczenie karty, bo to zbedny wydatek. Masz na to miesiąc bo ubezpieczenie jest darmowe przez pierwszy miesiąc.

   Usuń
  2. Pamięta pierwsza wypłata z ko w miesiącu jest darmowa kolejne to chyba 7zł

   Usuń
  3. Chyba 7,50 zł. Tak jest praktycznie na każdym lepszym ko.

   Usuń