środa, 3 sierpnia 2016

Premia za wypłaty z bankomatów przez całe wakacje


Wczorajszy lider rankingu kont oszczędnościowych czyli WBK, daje zarobić nie tylko na swoich sześciu kontach oprocentowanych na 4%. Już sama ta niecodzienna promocja wystarczy by skorzystać, a skoro są też inne, to jest możliwość zarobić podwójnie.

O drugiej pisałem już w ubiegłym miesiącu i kojarzy się z zarabianiem na bankomatach w BOŚ. Sposób jest bowiem podobny: bank będzie nagradzać za wypłacanie gotówki z bankomatu, ale obcymi kartami czyli nie kartami z WBK.

Promocja potrwa do 31 sierpnia 2016. Nie jest jednak tak jak było w przypadku BOŚ, że każdy dostawał za jedną wypłatę złotówkę. Dostaną tylko najszybsi wyjadacze wisienek, zaś może być ich tyle, ile jest nocy w baśniach arabskich.Tak było w lipcu

Ściślej będzie tak:
  • 500 nagród pocieszenie po 100 zł
  • 1 nagroda główna 500 zł dla rekordzisty
Chodzi bowiem o to, by wypłacać jak najwięcej razy kasy z bankomatu w terminie do 31 lipca. Musi to być karta inna niż WBK, zaś bankomat musi należeć do WBK.

Link dla osób, które nie mają jeszcze konta na 4% w WBK

Warunki są więc w miarę banalne dla wisienkowiczów. Gdy była promocja w BOŚ, nie było problemu zrobić pod rząd 15 wypłat, były to jednak wypłaty gwarantowane premią. Tutaj musimy się zmieścić wśród 1001 najaktywniejszych.

Tak jest w sierpniu
 
Jak dla mnie ostatni warunek wypłat w bankomacie WBK jest zaporowy. W najbliższym otoczeniu mam tylko bankomaty PKO raz ING, więc by brać udział w zabawie, musiałbym jechać specjalnie do miejsca, gdzie jest bankomat Banku Zachodniego.

Jeśli jednak ktoś z Was ma blisko do bankomatu WBK, może brać udział w zabawie. Sprawdźcie jednak, czy wasza karta ma nieograniczone darmowe wypłaty z obcych bankomatów. Bez sensu byłoby brać udział w zabawie i przez swoją nieuwagę wyjść na tym na minus.

Możliwe, że zgarnąć można więcej niż 50 zł, jeśli zarejestruje się kilka kart. BOŚ pozwalał na 3 różne karty, tutaj nie ma limitu ilości kart. Listę zwycięzców bank opublikuje pod koniec wakacji. Życzę Wam zatem wygranej, lub kilku wygranych. Rejestracji dokonać można tutaj.

Na marginesie fakt, że nie trzeba być posiadaczem konta w WBK wskazuje na to, że bank w ten sposób może zbierać dane kontaktowe obcych osób, które nie posiadają konta w WBK i ma od nich zgody na reklamę. 

Ciekawostką może być fakt, że WBK zarabia na tym i to dość sporo. Za jedną wypłatę kartą z innego banku pobiera prowizję 1,20 zł. Biorąc pod uwagę hurtowe wypłaty chociażby po 15 dziennie na głowę, jest to sposób na generowanie dodatkowych przychodów.

Nowy regulamin wypłat z bankomatów zaktualizowany na sierpień

2 komentarze:

  1. tyle to było w lipcu. Sierpień ma inne stawki.

    OdpowiedzUsuń