piątek, 3 lipca 2015

II edycja promocji zgarnij 300 zł w mBank przez 5 miesięcy


mBank nie ustaje w promowaniu swojego konta mobilnego. 30 czerwca zakończyła się promocja z 2% cashback, a już następnego dnia ruszyła nowa edycja konta, w której zgarnąć można jeszcze więcej.

Rzadko się zdarza, by kolejne edycje jakiejś promocji bankowej były lepsze od poprzednich. Zwykle banki kombinują jak tu ograniczyć bonusy znane z poprzednich edycji. Na szczęście nie jest to regułą i czasami jest lepiej.

Tak jest w najnowszej drugiej edycji eKonta mobilnego plus. Poprzednio można było zarabiać tylko na cashbacku, teraz dodatkowo do zgarnięcia jest cashback oraz dwa dodatkowe bonusy:)


Kto może skorzystać? Tutaj trzeba przyznać, że bank od pewnego czasu nie jest już restrykcyjny jak kiedyś i nie ma tutaj okresu karencji. W promocji może wziąć udział każdy, kto w dniu złożenia wniosku nie miał z bankiem żadnej umowy, czyli jest całkiem ok.


Premie w nowej promocji zostały podzielone na trzy etapy:

1. Bonus na start - 10 zł
Zaczyna się skromniutko. Na start za samo zalogowanie się do aplikacji mobilnej dostaniemy 10 zł, ale musimy to zrobić w ciągu 24 godzin od otwarcia rachunku. Warto o tym pamiętać, by nie zmarnować bonusu na start.2. Cashback przez 5 miesięcy - 250 zł
W części właściwej mamy to co było w pierwszej edycji, a więc nagradzanie cashbackiem w wysokości 2%. Niedużo, ale zawsze coś:) I nieważne w jaki sposób dokonamy płatności czy tradycyjnie kartą debetową czy kredytową. Można też płacić naklejką, telefonem przez NFC, czy przez usługę BLIK.

W ten sposób można zyskać do 50 zł miesięcznie przez pół roku, ale skoro pierwszy zwrot następuje w drugim miesiącu, stąd łącznie można uzyskać cashback o 50 zł mniejszy. Za to owe pięć dych można sobie odbić bonusami na start i na koniec.

Uwaga: same płatności według metod podanych wyżej nie wystarczą. Aby cashback był naliczony, należy spełnić trzy warunki:
  • zakupy muszą być na kwotę minimum 250 zł
  • należy wykonać przelew na 1000 zł
  • trzeba się zalogować do aplikacji mobilnej w każdym miesiącu
Na szczęście warunki są jak najbardziej do zaakceptowania. Zakupy dają w końcu zwrot, natomiast przelew i logowanie to banalne czynności, które wykonujemy praktycznie codziennie. Ale regulamin ma nietypowy zapis: przelew nie może pochodzić z rachunku Uczestnika. Nie ma jednak zapisu o konieczności przelewu od pracodawcy.


3. Bonus na koniec - 40 zł
Dla osób, które spełniły opisane wyżej warunki w całym okresie promocji mogą liczyć na dodatkowy bonus w wysokości 40 zł. Dostaniemy go do końca miesiąca w którym nastąpiło spełnienie wszystkich warunków.

Link do złożenia wniosku o eKonto mobilne plus z cashbackiem do 300 zł

Promocja potrwa do końca sierpnia 2015 roku. Jednocześnie przypominam, że trwa akcja w której mBank przyznaje dwa razy większy cashback dla firm. To powtórka znanej akcji 600 zł zwrotu na ZUS opisanej tutaj.

Na zakończenie zostawiam regulamin do najnowszej promocji w mBanku z 300 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz