wtorek, 28 lipca 2015

250 zł za założenie konta w Millennium w wersji groupon


Millennium rozszalało się z promocją swojego konta o nazwie 360 stopni. Na dobrą sprawę konto jest na tyle dobre, że wcale nie wymaga reklamy. Ale skoro bank rozdaje kasę za jego założenie to czemu z tego nie skorzystać.

Problem w tym, że nieoczekiwanie nowa oferta trwa jednocześnie z poprzednią. Wciąż bowiem trwa omawiana niedawno promocja, na której można zgarnąć 360 zł, co ewidentnie jest aluzją do samej nazwy konta.

Wspomniana wyżej promocja jest na tyle dobra, że zajęła pierwsze miejsce w rankingu kont na lato. Najnowsza promocja tego konta pojawiła się teraz na grouponie. Tyle że do zdobycia jest nieco mniej bo 250 zł.

Standardowo już sam groupon kosztuje 5 zł, więc realnie do zgarnięcia jest 245 zł. Pytanie podstawowe to rzecz jasna kto może z tego skorzystać? Nie zawsze bowiem można skorzystać od razu po zamknięciu konta z nowej promocji.

W tym przypadku tak właśnie jest. Oferta jest skierowana do tych osób, które nie miały tutaj konta, ani nawet żadnego innego produktu od... 1 września 2014. A więc o dziwo karencja jest dość długo jak na Millennium i wynosi blisko 11 miesięcy.

Jak to w bankach bywa premia została podzielona na pakiety, które będzie można zgarniać do końca tego roku.

1) 175 zł za zakupy
W nowej promocji co miesiąc do zgarnięcia jest po 35 zł. Ponieważ do końca roku zostało już tylko 5 miesięcy, po przemnożeniu otrzymujemy owe 175 zł. Aby bank wypłacił tę kwotę, trzeba spełnić dwa warunki:
 • przelać na konto 1000 zł
 • zrobić zakupy kartą lub płatnością mobilną BLIK na 350 zł
warunki zatem są banalne, zrobić bowiem przelew to warunek żaden, a cashback jest niemały wynosi bowiem 350 zł. To w końcu o 5 razy lepiej aniżeli w mBanku, gdzie cashback wynosi zaledwie 2%.

2) 75 zł bonus za przelewy
Pozostała kwota 75 zł nie jest podzielona na żadne pakiety i jest jeszcze łatwiejsza do zdobycia. Wystarczy bowiem, że zrobimy przelewy na 1000 zł w miesiącach październik, listopad i grudzień.

Skoro przelewy są wymagane w każdym miesiącu, stąd ten dodatkowy warunek zawiera się w poprzednim. Niestety ów przelew nie może być dokonany przez nas,do czego zdążyliśmy przywyknąć w banku Millennium, lecz musi pochodzić od... pracodawcy lub ZUS. A to już powoduje, że oferta traci wiele na swojej pozornej popularności.

Zostanie on wypłacony jednorazowo do 10 stycznia 2016. Warunkiem jest oczywiście zakup promocji przez groupona.

Tutaj założysz konto w Millennium na grouponie z premią 250 zł.

Warto tutaj jednak przypomnieć, że atrakcyjniejsza jest wciąż trwająca promocja tego samego konta 360 stopni, na której do zgarnięcia jest więcej o 110 zł. Co więcej tam nie ma żądnej odsiadki, ani wymogu przelewu od pracodawcy:) Szczegółowe wymagania omawiałem w artykule 360 zł do zgarnięcia w nowej wakacyjnej ofercie


Link do oferty konta w Millennium z premią na 360 zł.

Trudno zrozumieć takie posunięcie Millennium. Być może chodzi o potencjał groupona, w końcu zasięg potentata zakupów grupowych jest o wiele większy. Klientów może więc być więcej, a przy okazji niższym kosztem.

Regulamin promocji 250 zł na grouponie dla zainteresowanych na deser.

3 komentarze:

 1. Żeby dostać 75 zł nie wystarczy "że zrobimy przelewy na 1000 zł w miesiącach październik, listopad i grudzień.". Polecałbym doczytać, a najlepiej zacytować w artykule konkretny punkt regulaminu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację:
   "Wynagrodzenie rozumiane jest jako wpływ na
   Konto z tytułu umowy o pracę i innych
   świadczeń związanych z pracą, świadczenia
   pieniężnego z ubezpieczenia emerytalnego
   lub rentowego."

   Jak widać nie należy robić uogólnień ze względu na oferenta... Dzięki za zwrócenie uwagi:)

   Usuń
 2. Czy dostaliście kupon od obligacji samochodowych? U mnie nie ma, może jakaś lipa?

  OdpowiedzUsuń