poniedziałek, 6 lipca 2015

50 zł bon do Yves Rocher za krótką ankietę


Przed tygodniem omawiałem promocyjną ankietę, w której za wybór odpowiedzi na banalne trzy pytania można zgarnąć bon na 50 zł do sklepu internetowego heppin.com. Nie jest to jedyna tego typu okazja.

Artykuł sprzed tygodnia był testem zainteresowania. Część z was uznała to za ciekawą  ofertę, przypomina zresztą popularną, czerwcową akcję Visy z płatnością w biedronce i na stacjach Orlen, gdzie można było zgarnąć bony do kilku sklepów.

W przypadku ankiet też mamy możliwość zgarnięcia bonów do różnych sklepów, z tą różnicą, że do każdego bonu trzeba wypełnić inną ankietą. Drugą taką propozycją jest ankieta, dająca bon na 50 zł do popularnego sklepu drogeryjnego Yves  Rocher.

Podobnie jak w przypadku akcji z heppin.com tutaj też mamy mało do roboty by zgarnąć bon:) Znów wystarczy wypełnić króciutką ankietę z trzema pytaniami na dedykowanej stronie. Nie trzeba układać odpowiedzi, wystarczy wybór jednej z podanych możliwości testu wielokrotnego wyboru.

Oferta na trwające upały w sam raz
  Pytania są następujące:
  • co lubisz najbardziej w byciu Mamą
  • czy twoim zdaniem dzieci powinny mieć dostęp do tabletów/smartfonów
  • co jest najważniejsze w wyborze operatora telekomunikacyjnego dla siebie lub dziecka
A więc w zasadzie ankieta skierowana jest do mam, chociaż na stronie Yves Rocher jest zakładka Dla Mężczyzn. Nie trzeba wydawać aż 200 zł jak to ma miejsce w heppin, wystarczy 150 zł, a więc bon wynosi ponad 30% kwoty zakupu. Na obecne upały oferta jest w sam raz:)

Link do wypełnienia ankiety gwarantującej bon na 50 zł do Yves Rocher.

Oferta jest zatem raczej skierowana do płci żeńskiej. A płeć przeciwna? Dla Panów też przygotowano ankietę dotyczącą smartfonów:) Tutaj też przewidziano nagrodę dla ankietowanych. Ale o tym więcej dziś na PP1.

W dalszym ciągu jest dostępna ankieta sprzed tygodnia. Zainteresowanych odsyłam do artykułu na ten temat.

Link do ankiety Lato gwarantującej bon 50 zł do sklepu heppin.

Coraz więcej tego typu ofert zaczyna się pojawiać na rynku. Bony do Praktikera za zakupy w biedronce przydały się w sam raz, ze względu na wakacyjne remonty:) Kto robi zakupy sklepach podpiętych do ankiet też może skorzystać z okazji póki są. A nie wiadomo dokładnie, kiedy te promocje się skończą.

Ciąg dalszy:  Krótka ankieta z nagrodą dla mężczyzn dotycząca technologii

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz