poniedziałek, 13 lipca 2015

Gwarantowany tablet telefon lub zegarek za nową kartę w Citi

 
W ubiegłym tygodniu informowałem o zakończeniu promocji karty z tabletem i zastąpieniu jej promocją z 4000 mil na start wymienialnych na cashback. Dodatkowy bonus jest równoważny wydaniu aż 10 tys, ale przelicznik na zwrot kasy jest już mniej atrakcyjny.

Na wakacyjnej ofercie da się zarobić, ale nie jest to już tak opłacalne jak wiosenna wersja z gwarantowanym tabletem. Oferent czyli Citi Handlowy szybko chyba sobie zdał sobie z tego sprawę, bo wraca znów oferta z tabletem:)

Oferta jest tym razem nieco bardziej rozbudowana, bowiem mamy tutaj nie tylko gwarantowany tablet, ale także inny gadżet do wyboru. Są to telefon Samsunga lub zegarek, wszystkie warte 449 zł.


Do wyboru jeden z trzech gadżetów

Kto może więc skorzystać z promocji? Wiadomo, że pod kątem przyznawania kart Citi jest dość restrykcyjny i słynie z konieczności długiej odsiadki. Nie inaczej jest tym razem, skoro z promocji są wykluczeni posiadacze kart po 1 stycznia 2013, czyli ponad 2,5 roku.

Standardowo wymagania są takie do jakich już przywykliśmy. By zgarnąć nagrodę trzeba:
 • w ciągu 30 dni wydać kartą aż 1000 zł
 • w ciągu 30 dni zalogować się w dowolny sposób do bankowości citi choć raz 
 • posiadać kartę w dniu przyznania nagrody
A więc bank zakłada z góry, że część chętnych będzie chciała zlikwidować kartę jak tylko dostanie nagrodę.

A jakie są nagrody? Do wyboru mamy:
 • znany z poprzedniej promocji tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T113
 • telefon Samsung Galaxy J1 
 • zegarek Samsung Galaxy Gear Fit
Owe nagrody są zwolnione z podatku. Przywiezie je nam kurier w ciągu 30 dni od momentu mailowej informacji z banku o przyznaniu nagrody. Gwarancja na gadżet wynosi standardowe 2 lata.

Wiosenna promocja karty z tabletem biła rekordy popularności, teraz wybór nagród jest jeszcze większy. W końcu ileż to można posiadać tabletów w domowej kolekcji;) Co więcej karta Citi posiada jeszcze dodatkowe korzyści, pozwalające wycisnąć z niej jeszcze więcej.

Dodatkowe korzyści

Jak widzimy wyżej dostajemy na powitanie 1000 punktów, które możemy sobie wymienić na bon na kwotę 30 zł do Douglasa lub H&M. Jakby tego było mało, mamy też możliwość na rabaty w wysokości 25% we wspomnianym wyżej H and M, 20% w Merlin.com, 10% w Multikinie i u pozostałych partnerów. 

Link do założenia karty kredytowej w Citi w wyborem gwarantowanej nagrody.

A za same zakupy z rabatami zdobywamy dodatkowo punkty wymienialne na nagrody. Ostatnia korzyść jest jednak raczej zarezerwowana dla osób, które dłużej zwiążą się kartą z Citi, bowiem takie zdobywanie punktów trochę trwa. Citi jest jednak skłonne do anulowania opłat za kartę, w przypadku chęci rezygnacji. 

Podsumowując od lat karty kredytowe w Citi biją na głowę konkurencję. Przecież tylko tutaj mamy możliwość płacenia darmowo za rachunki z rachunku karty. Szkoda tylko, że długo trzeba czekać na powrót prawa do karty...

Na koniec zostawiam zwyczajowo regulamin dla zainteresowanych.

8 komentarzy:

 1. Tylko tego 1000 wydać w miesiąc...

  OdpowiedzUsuń
 2. zainstaluj aplikację sprytny bill i płać za czynsz, polisy ubezpieczeniowe, rachunki za elektryczność, gaz, telefon, internet kartą i 1000 zł wydasz szybko...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak sie zastawiam czy aplikacją sprytny bill nie mogę "opłacić" przelewu między własnymi rachunkami w banku? Dzięki temu można praktycznie jednym przelewem wyrabiać limity płatności narzucane przez bank :)

   Usuń
 3. Za kartę kredytową obowiązuje opłata 18 zł miesięcznie, czy do karty nie ma obowiązku otworzenia konta i czy nie trzeba wnosić za prowadzenie opłaty miesięcznej?

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety nie można użyć sprytnego billa bo czynsze i opłaty inne za mieszkanie nie wchodzą w rachubę poza tym opłata roczna za kartę 216 zł czyli miesięcznie 18 zł minimum rok... więc nie bardzo się to opłaca

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A gdzie jest napisane, że trzeba trzymać kartę przez rok? Chyba wystarczy mieć do przyznania nagrody.

   Usuń
  2. ale np czesne juz powinno przejść przez sprytnego billa?

   Usuń
 5. A nagrody też nie sa warte 449 zł tylko około 350 zł

  OdpowiedzUsuń