poniedziałek, 27 stycznia 2014

75 zł premii dla debiutujących w wonga czyli wisienki rosną nie tylko w bankach


Czas rozbudować kredytową n-pasmówkę. Do opisanych w artykule Optymalizacja cashflow pięciu sposobów, dochodzi jeszcze szósty, wzorowany na zbieraniu wisienek w bankach. Tyle, że tym razem te wisienki rosną w firmach pożyczkowych, a skoro takie firmy je mają, to czemu ich nie zerwać?

Mowa o promocji 75 zł premii dla debiutantów. Oferowana ona jest w prezencie do pierwszej pożyczki bez względu na to na jaką kwotę się decydujemy. A więc na wzór banków kto jeszcze nie korzystał z tego serwisu ma prawo do jednorazowego sprzedania swojej skóry.

Po bankach czas na firmy Źródło: wonga.com

W regulaminie czytamy coś takiego.
Każdy Uczestnik otrzyma premię pieniężną w wysokości 75 zł („Premia”), jeżeli w okresie trwania Akcji Promocyjnej zawrze z Wonga.pl Umowę Ramową i zostanie mu wypłacona pierwsza pożyczka, niezależnie od jej wysokości. 

A więc sprawa prosta - jeśli weźmiemy małą pożyczkę i szybko ją oddamy, mamy możliwość wyjść na tym na plus. Na stronie mamy do dyspozycji suwak, a ponieważ wonga pobiera sobie prowizję, wybieramy najmniejszą możliwą kwotę.

50 zł to najmniejsza możliwa kwota
Jak widać jest nią 50 zł. Prowizja w takim przypadku wynosi 5 zł, a więc musimy liczyć się ze stratą największego nominału spośród monet. Do tego dochodzą grosze za każdy dzień z tytułu odsetek.

Czy są tu jakieś haki? Czy warto ufać firmom? Jeden ze stałych czytelników bloga podzielił się ze mną wrażeniami i opisał szczegółowo jak wygląda przyznanie pożyczki, jej spłata oraz wypłata premii. Jak to wygląda opisuję dziś na FpG.

Wygląda na to, że warto skorzystać z jednorazowej pomocy finansowej. Tym bardziej, że wypłaty premii można się spodziewać o wiele szybciej, aniżeli przywykliśmy do tego w bankach.
Regulamin promocji do wglądu tutaj.

Ciąg dalszy: Szybki cashback z wonga czyli jak to wygląda w praktyce

3 komentarze:

 1. Właśnie to przetestowałem i rzeczywiście działa. Tylko trzeba mieć konto w banku z ich listy żeby pieniądze natychmiastowo przyszły

  OdpowiedzUsuń
 2. Optymalizacja cashflow? A może optymalizacja stron www dla posiadaczy dochodowego sklepu lub portalu internetowego

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm, chyba unikają cwaniaków :)

  "Jesteśmy odpowiedzialnym pożyczkodawcą. Zweryfikowaliśmy Twoją zdolność kredytową w wielu źródłach. Niestety nie mamy pewności, że spłata nie będzie dla Ciebie problemem. Bardzo nam przykro, że tym razem nie możemy Ci pomóc. Mamy nadzięję, że będziesz mógł skorzystać z naszych usług następnym razem."

  OdpowiedzUsuń