czwartek, 24 października 2013

Czytnik Kindle 5 lub Tablet Lenovo A1000 za założenie konta na grouponie


W chwili obecnej trwa niebywała walka o nowego klienta na konta. W szranki kolejny raz staje Getin online. I chociaż na swojej stronie ma w ofercie aż 11 różnych kont, to właśnie w ofercie pojawiło się kolejne o którym nic nie ma stronie głównej.

Jest za informacja o nim na Grouponie. Mowa o Koncie Prestiżowym, które zdaniem portalu grupowych zakupów pozwala zarobić 389 zł lub 499 w zależności od wyboru. Tym razem nie chodzi o żaden cashback tylko o jedną z nagród o podanej wartości.

Do wyboru są dwie nagrody w tym popularny kundelek, którego znamy już z promocji mBanku a więc czytnik Kindle 5 o którym pisałem tutaj. Kto nie ma czytnika z mBanku ma możliwość zdobyć go za konto w Getin. Oferta jest zresztą ciekawsza gdyż daje nam wybór albo kundla albo tabletu Lenovo A1000.


Zdaniem banku czytnik warty jest 389 zł a tablet 499 zł ale w zamian musimy utrzymać konto przez 30 miesięcy a to dość długi okres czasu. Przez 2,5 roku nie będziemy mogli skorzystać z żadnej innej promocji a tych w Getin online nie brakuje.

Kto zamiast uganiania się po 10% cashback i wielu innych opcji woli czytnik lub tablet musi do 10 listopada złożyć ofertę na grouponie. A dalej?

Źródło: groupon

Trzeba oczywiście założyć konto i wpłacić tylko 1000 zł na konto oraz dokonać zaledwie dwie transakcje kartą do konta. W praktyce jednak i tak zmuszeni będziemy do częstszego płacenia kartą, gdyż konto kosztuje 9,99 zł a warunkiem zwolnienia z opłaty jest przelew na 1000 zł + zakup na 400 zł kartą. Czyli standard w Getin. I taka zabawa ma trwać przez 30 miesięcy. 

Kto nie wytrzyma aż 2,5 roku a Getin jak żaden inny bank potrafi zaleźć człowiekowi za skórę, wówczas musi się liczyć z następującymi konsekwencjami karnymi:

w przypadku tableta
 • 499 zł za zerwanie konta w pierwszych 12 miesiącach
 • 399 zł za zerwanie konta w kolejnych 6 miesiącach
 • 349 zł za zerwanie konta w ostatnich 12 miesiącach

w przypadku kundelka
 • 369 zł za zerwanie konta w pierwszych 12 miesiącach
 • 269 zł za zerwanie konta w kolejnych 6 miesiącach
 • 219 zł za zerwanie konta w ostatnich 12 miesiącach

Regulamin do wglądu jest tutaj. Getin online dla gadżetomanów ma także inne opcje dostępne cały czas na stronie, które są dostępne do konta Perfekcyjnego. Do wyboru jest 
 • nawigacja samochodowa, 
 • drukarka Canon
 • odtwarzacz MP3 Vedia
 • aparat fotograficzny Fuji 
 • modem HUAWAI
W tym przypadku jednak zobowiązanie trwa krócej o pół roku i wynosi 24 miesiące. Reszta jest praktycznie bez zmian więc trudno zrozumieć czym różni się konto Perfekcyjne od Prestiżowego oprócz innej, jakże mylącej nazwy.

Warto jednak przemyśleć czy warto bowiem 30 czy 24 miesiące potrafią się niemiłosiernie dłużyć, a przez ten czas mogą pojawić się dziesiątki innych, ciekawszych ofert, z których będziemy wykluczeni przez zobowiązania za obecnie wybrany gadżet.

5 komentarzy:

 1. "Reszta jest praktycznie bez zmian więc trudno zrozumieć czym różni się konto Perfekcyjne od Prestiżowego oprócz innej, jakże mylącej nazwy." - opłatą 9,99 za konto

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Która jest w obu przypadkach taka sama chociaż nazwa Prestiżowe sugeruje, że powinna być o wiele wyższa, a nie jest.

   Usuń
 2. Tablet w promocji można ostatnio wszędzie znaleźć. Więc iPady i ta cała reszta już nie ma takiej siły przebicia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W artykule o czytniku Kindle 5 w promocji mBanku w komentarzach pojawiło się wiele zadowolonych wypowiedzi osób, które skorzystały z tej promocji. Wystarczy zajrzeć tutaj
   http://polakcandwa.blogspot.com/2013/06/nowa-promocja-karty-kredytowej-mbank-z.html?showComment=1371113139983#c1034310395691666142

   A skoro czytelnicy byli zadowoleni, napisałem o najnowszej promocji Kundla, tablet jest do wyboru.

   Usuń
 3. Zarówno na Grouponie jak i na stronie banku jest informacja, że konto kosztuje 19,99, a przelew na 1000 zł + zakup na 400 zł kartą obniżają tę opłatę do 9,99.

  OdpowiedzUsuń