środa, 20 kwietnia 2016

Ostatni dzwonek na 120 zł premii za założenie konta na 4% w WBK


Tylko do dziś trwa bardzo atrakcyjna akcja specjalna z najbardziej popularnym kontem na rynku czyli KGP w BZ WBK z niemałą stawką 4%, warto więc przypomnieć o tym dla wszystkich zapominalskich. Jak doskonale wiemy kont na 4% można mieć 3 sztuki.

Co ciekawe ja w dalszym ciągu mam 4 konta na 4%:) Kto go jeszcze nie ma w nowej, wiosennej akcji do zgarnięcia ma jeszcze więcej bo aż 120 zł bonus. Zapisy na dedykowanej stronie można tym razem składać tylko do 20 kwietnia 2016. A to już dziś i niestety nic nie wskazuje na to, że promocja zostanie przedłużona.

Kolejny raz warunki jakie stawia WBK są banalnie łatwe do spełnienia. Ten bank wyrasta nam na bezsprzecznego lidera nie tylko w samej ofercie jak i wymaganiach jakie musimy zrobić by zgarnąć niemałą premię.Nowa bardzo fajna promocja konta w WBK

Kto może wziąć udział innymi słowy jaka jest tutaj definicja klienta nowego, co już jest normą? Tym razem nowy to taki, co nie miał tu konta od 15 sierpnia 2015 czyli od nieco ponad 7 miesięcy.

Kto jeszcze nie skusił się na najlepsze na dziś konto na rynku ma teraz super okazję. Wystarczy zarejestrować się z poniższego linka:

Tutaj weźmiesz udział w nowej akcji specjalnej z 120 zł i kontem na 4%  WBK

Wprowadzić tam swój mail i zaznaczyć zgody żeby uniknąć późniejszych reklamacji i z otrzymanego na maila linka założyć konto.


Szczegóły dotyczące niedużych wymagań

Warunek otrzymania premii jest banalny. Nie trzeba szaleć kartą do czego usiłują nas przyzwyczajać inne banki. WBK wymaga jedynie by w kolejnych miesiącach i to tylko trzech: kwietniu, maju i czerwcu dokonać przelewu na jedynie 800 zł.

WBK bije rekordy popularności i nic dziwnego, bo inne banki powinny brać przykład ze stawiania normalnych warunków.

Regulamin promocji konto na 4% z premią 120 zł

2 komentarze:

  1. Ile trwa założenie tego konta? Wczoraj wykonałem przelew i nie mam żadnego potwierdzenia, że konto już założone itd.
    Nie wiem w związku z tym, czy konto poprawnie zostało założone i załapałem się na promocję.

    OdpowiedzUsuń
  2. Czy przedłużyli może tą ofertę?

    OdpowiedzUsuń