środa, 6 kwietnia 2016

Tablet Lenovo TAB 2 A7-30 wraz z etui za darmową kartę Citi Simplicity


Citi Handlowy wystartował z kolejną, piątą już edycją niezwykle popularnej akcji, w której do zgarnięcia jest tablet Lenovo. Jak zwykle chodzi o wyrobienie karty kredytowej, a właściwie o wybór jednej z dwu kart.

Wybór właściwie nie jest trudny. Możemy zdecydować się albo na płatną World Master Card z 1000 punktów na powitanie, albo na darmową Citi Simplicity. Druga opcja wydaje się być o wiele rozsądniejsza dla wisienkowiczów, gdyż pierwsza kosztuje 18 zł na miesiąc.

Zadamy więc podstawowe pytanie - kto może dokonywać wyboru? Wiadomo bowiem, że jak jesteśmy wykluczeni z udziału, to nie ma co wybierać. A w definicji nowego klienta bank od dawna jest bardzo restrykcyjny.

Ostatnio co prawda przesunięto graniczną datę o rok. Amnestię uzyskali posiadacze kart w 2013 roku i tak pozostało do dziś. Innymi słowy kto miał kartę od 1 stycznia 2014 może sobie darować dalsze czytanie, nic bowiem na tym nie zyska.

Aby skorzystać z oferty należy oczywiście mieć podstawowe dochody. Jak zwykle są to minimum 21 lat oraz dochód na rękę w wysokości niewygórowanej bo 1200 złpłacony od 3 miesięcy. Jak ktoś ma działalność to musi być prowadzona od 2 lat, a minimalny wiek to już 25 lat.

Tutaj założysz kartę kredytową citi z gwarantowanym tabletem Lenovo

Kto spełnia te warunki może pokusić się o zdobycie tableta. A pokusić się warto, gdyż warunki nie są zbyt wygórowane. W zasadzie są dwa:
 • zalogować się do Citibank online w ciągu 30 dni od podpisania umowy o kartę
 • dokonać płatności na 3000 zł w ciągu 3 miesięcy
Warto przy tym pamiętać, że płatność liczy się od miesiąca następującego po podpisaniu umowy o kartę. Innymi słowy jak podpiszemy umowę w kwietniu, to liczenie rozpoczyna się od maja. Czas na wydanie trzech tysięcy mamy do końca lipca.

Citi Simplicity wydaje się być lepszym rozwiązaniem

Miesiące mogę ulec oczywiście przesunięciu. Oferta ma potrwać do 1 lipca 2016, więc kto dostanie kartę w czerwcu, będzie mógł robić zakupy w miesiącach lipiec-wrzesień. Przy pilnowaniu terminów grace period, nie zapłacimy ani złotówki za używanie karty kredytowej, o czym chyba każdy czytelnik bloga doskonale wie.

Za wydanie 3000 zł można liczyć na tablet Lenovo TAB 2 A7-30 o wartości 449 zł, który jest objęty gwarancją na dwa lata. W nowej wersji promocji dodatkowo bank dodaje jeszcze etui o wartości 40 zł bez grosza. Przyda się z pewnością każdemu.

Regulamin najnowszej promocji karty kredytowej z tabletem Lenovo Tab 2 A7-30

2 komentarze:

 1. Takiego samego tableta można dostać od Citi za wydanie 1000 zł:
  https://www.online.citibank.pl/MGM/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Omawiałem tę ofertę miesiąc temu na FpG
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2016/03/tablet-oraz-300-z-do-podziau-w.html

   Usuń