czwartek, 6 sierpnia 2015

Powrót akcji kupony free allegro wifi


W ubiegłym roku dużą popularnością cieszyły się kupony zwane Free Allegro Wifi, które omawiałem na FpG. Dla przypomnienia za zakup na kwotę 50 zł można było liczyć na 20 zł rabat a więc obniżkę niemałą bo 40%.

Identyczna promocja wraca obecnie i potrwa tym razem do 15 sierpnia 2015. Znów jest możliwość 40% obniżenia zakupu, zaś kwota minimalnego zakupu znów wynosi 50 zł. Tyle że warunek otrzymania kuponu jest znów nietypowy.

Chodzi o połączenie się z internetem za pomocą sieci wifi udostępnianym za pomocą nośników citylight. Jak to wygląda prezentowałem już na FpG i wówczas czytelnicy pytali gdzie są dokładnie takie lokalizacje.

W dalszym ciągu lista miast jest niekompletna

Lista takich miejsc tym razem została zebrana w regulaminie. Jest ich dość sporo, lista bowiem zajmuje blisko 5 stron, ale w dalszym ciągu brakuje tam dużo miast. Warto więc zajrzeć i odszukać czy istnieje taka możliwość w waszym mieście.

Jeśli jest, wtedy możemy odebrać kupon. Znajdziemy go na stronie jak nam się wyświetli po zalogowaniu do sieci wifi z podaniem swojego loginu jakiego używamy na Allegro. Taki kupon może być przyznany tylko raz w trakcie trwania akcji promocyjnej czyli do połowy sierpnia.

Mało tego nie da się także pokombinować drogą okrężną by zwiększyć ilość kuponów. Jeśli ktoś posiada kilka kont na allegro, to i tak akcja dotyczyć będzie tylko jednego konta. Na kolejny kupon trzeba będzie poczekać do kolejnej akcji, a jak widać mają one charakter cykliczny.

Sam kupon będzie widoczny po zalogowaniu na konto w zakładce "Moje Allegro". Warto pamiętać, że ważny jest tylko przez 7 dni, zaś zrealizować go można tylko w ramach zapłaty dokonywanej w ramach usługi Pay, wybierając opcję zapłąć mniej/kupony.

Za info o promocji dziękuję Pawłowi. O podobnych ciekawych akcjach możecie podsyłać info na maila, a zostaną opisane na FpG.

Na koniec zostawiam regulamin trwającej promocji na allegro.

2 komentarze:

  1. Czy komuś się udało skorzystać z promocji? Znajomi próbowali we Wrocku, niby było jakieś WiFi ale po połączeniu nie wskakiwała żadna landing page o której mowa w regu, nie było gdzie wpisać loginu itp...

    OdpowiedzUsuń
  2. W Gliwicach też nie da się skorzystać z promocji, połączenie z wifi jest, a kuponów nie da się otrzymać za każdym razem wyskakuje błąd i pokazuje spróbuje ponownie i nic. Wielka ściema nie dają kuponów tylko ludzi do sklepu zwabiają myśląc, że coś kupią.

    OdpowiedzUsuń