poniedziałek, 31 sierpnia 2015

700 zł premii w promocji polecam bank millennium i 360 zł za założenie


Millennium to bank, który nie wymagają rekomendacji, jest bowiem klasą samą w sobie. Po prostu warto tutaj mieć konto, bo warunki utrzymania konta są banalnie proste, a samo konto po prostu warto trzymać.

Tymczasem bank mimo to wciąż daje coraz więcej. Od czerwca trwa tutaj świetna promocja w której do zgarnięcia jest w łatwy sposób 360 zł. I choć promocja omawiana już szczegółowo tutaj była czasowa, to jednak bank postanowił ją przedłużyć aż do 22 listopada 2015, więc podlinkowany artykuł dalej jest aktualny.

Jakby tej zachęty było mało. do premiowania za płatności kartą bank dołożył jeszcze dodatkowo premię dla osób polecających konto. W najnowszej promocji osoba polecająca może zgarnąć nawet 700 zł:)


Dla przypomnienia osoba zakładająca konto może zgarniać po 60 zł na miesiąc przez pół roku, jeśli będzie płacić kartą wydaną do konta. Zwrot wynosi
 • 2% cashback za płatności kartą
 • aż 10% cashback za płatności BLIK
Ważne jest jednak pamiętanie o dodatkowym, ale nietrudnym na szczęście warunku. Aby otrzymać premię w postaci zwrotu za zakupy, trzeba:
 • wykonać jedną płatność kartą, czyli stary dobry warunek dalej obowiązuje
 • zrobić przelew na minimum 1000 zł
 • zalogować się do aplikacji mobilnej banku
To wszystko. Konto wygrało ranking kont osobistych na lato 2015 i miało się zakończyć w ubiegłym tygodniu, ale bank nie dość, że przedłużył promocję do 22 listopada, to jeszsze dołożył możliwość polecenia. Kto chciałby skorzystać z mojego polecenia może skorzystać z poniższego linku, który obowiązuje krócej bo do 31 października.

Tutaj założysz konto z bonusem na 360 zł z mojego polecenia. (do 31.X.2015)

Po tym terminie polecenia już nie będą działać, ale będziecie mogli skorzystać ze zwykłego linka do założenia konta.

Tutaj założysz konto z bonusem na 360 zł bez polecenia. (do 22.XI.2015)


700 zł za polecenie konta w Millennium
Jak zgarnąć tytułowe 700 zł? Wystarczy polecić konto maksymalnie siedmiu osobom. Ważne by osoby polecone skorzystały z linka osoby polecającej. Link może sobie wygenerować każdy klient Millennium po zalogowaniu się do bankowości internetowej.

Warto założyć konto i polecać innym:)
Link ten można wysyłać osobie poleconej na przykład mailowo. Jeśli spełni ona następujące warunki:
 • założy konto wraz z kartą debetową do 31 października 2015
 • będzie robić zakupy na minimum 360 zł do końca listopada 2015
 • nowy klient nie rozwiąże umowy do 15 grudnia 2015
wtedy za każdego klienta bank zapłaci osobie polecającej 100 zł. I zrobi to w miarę szybko bo już do 10 grudnia 2015, zaś nagroda oczywiście jest zwolniona z podatku.

Najciekawsze jest to, że nowa osoba która założy konto, od razu może być polecającą i także zarabiać. Jak widać Millennium poszło już na całość.

Na zakończenie regulamin Polecam bank Millennium dla zainteresowanych.

Promocja Zyskaj 360 zł - edycja II ma także nowy regulamin.

5 komentarzy:

 1. @polcan
  Przy wypełnianiu wniosku piszą, że od drugiego miesiąca jest płatne ubezpieczenie karty, nie było możliwości rezygnacji z tego. Czy po otrzymaniu karty można z tego ubezpieczenia zrezygnować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można wystarczy pójść do oddziału, podpisać jeden papierek i problem z głowy. Całość trwa jakieś 3 minuty, Przerabiane kilka razy.

   Usuń
 2. Jak zamknąć konto w Milenium ??? czy są jakieś opłaty , czy można zamknąć ze skutkiem natychmiastowym

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak długo trzeba być klientem aby można było spokojnie zamknąć konto

  OdpowiedzUsuń
 4. Miesięczny okres wypowiedzenia

  OdpowiedzUsuń