wtorek, 18 sierpnia 2015

Telewizor Samsung J5100 za kartę kredytową Citi


Citi Handlowy poszedł w tym tygodniu na całość. Chociaż staram się opisywać każdą dobrą ofertę jaką ten bank wysunie, to powoli zaczynam się już gubić w mnogości propozycji samych kart kredytowych. 

Po całkowicie darmowej zwanej Citi Simplicity, przyszły karty z dodatkowymi gadżetami mającymi zachęcić do jej założenia. I to nie tylko tablet, który oferowano już wielokrotnie. Najpierw był to gadżet Samsunga w postaci tabletu, smartfona lub zegarka do wyboru. W ubiegłym tygodniu był to wideorejestrator wraz z 200 zł cashback na paliwo.

A w tym tygodniu pojawiła się kolejna oferta z... telewizorem 32 calowym też Samsunga. Fani kredytówek, które same w sobie są dobre, jeśli wiadomo jak się nimi posługiwać, mają nie lada problem co wybrać. Jak wygląda nowa propozycja?


Omówiona w piątek oferta z wideorejestratorem nieoczekiwanie była adresowana dla osób, które nie miały w Citi karty od... 1 stycznia 2015. W przypadku telewizora już nie jest tak kolorowo. Wykluczone są bowiem osoby, które miały tutaj kartę po 1 stycznia 2013.

Najnowsza oferta pojawiła się na grouponie, więc jak zwykle trzeba zapłacić 5 zł. Ale z drugiej strony mamy do zgarnięcia telewizor Samsunga LED 32'' FHD wprowadzony na rynek w kwietniu tego roku. Zdaniem groupona wart jest aż 1100 zł.

Kogo kusi ów telewizor, ma czas do namysłu do końca miesiąca, bowiem do 31 sierpnia można kupować kupony promocyjne. Po zdobyciu kuponu, wniosek o założenie karty można składać do 6 września.

A co dalej? Domyślamy się, że skoro nagrodą jest telewizor, to warunki jego zdobycia będą wyśrubowane. I to na pewno bardziej niż wydanie zaledwie 1000 zł w miesiąc jak to jest w przypadku równolegle trwającej promocji wideorejestratora i 200 zł cashback za paliwo.  

W przypadku telewizora Citi wymaga, by wydać kartą 2500 zł przez 3 kolejne miesiące począwszy od miesiąca w którym wydano nam kartę. Czyli jak wyrobimy sobie kartę jeszcze w sierpniu, to we wrześniu, październiku oraz listopadzie trzeba będzie wydać minimum 7500 zł z równym podziałem na każdy miesiąc. 

Jak zwykle Citi jest hojne. Do telewizora dodaje 1000 punktów powitalnych, wymienialnych na bilety do Multikina. Dodatkowe punkty można zdobywać robiąc wymagane zakupy. I tak:
  • 2 punkty są przyznawane za każde 5 zł wydanych w następujących miejscach: Multikino, H&M, Douglas, Merlin.pl, Play, Pure Jatomi oraz Intersport
  • 1 punkt za każde 5 zł w pozostałych miejscach
Czy warto te punkty zdobywać to już inna sprawa, gdyż niektórzy czytelnicy negują ich zdobywanie. To więc raczej coś dla punktomaniaków, którzy lubią wymieniać punkty na nagrody.

Należy jednak pamiętać, że sama karta kosztuje 18 zł na miesiąc. I raczej do momentu odbioru nagrody trzeba się liczyć z tymi dodatkowymi kosztami. Później wystarczy złożyć telefonicznie chęć zamknięcia karty. Citi najprawdopodobniej zaoferuje wówczas zniesienie opłaty przez rok.

Wydaje się, że Citi trochę przeholowało z ofertą. Wydanie 2500 zł w kwartał jest nie lada sztuką. Owszem jak ktoś ma remont generalny, jaki opisywałem w poprzednim tygodniu po którym kupowane są meble, dałoby radę. Ale remont nie rozkłada się na trzy miesiące, lecz zwykle robi w przeciągu jednego miesiąca.

Link do wniosków o różne karty w Citi z dodatkowymi gadżetami i bez.

Każdy jak zwykle sam musi ocenić, która promocja mu odpowiada, poprzednia wydawała się raczej krańcowym przypadkiem. Ale podobno ile ludzi, tyle możliwości, a w przypadku kart kredytowych Citi oferta jest doprawdy imponująca. Wszystkie ciekawe promocje znajdziecie w zakładce Promocje na blogu Finanse po Godzinach.


Jak zwykle na deser szczegóły oferty karty z telewizorem w regulaminie tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz