środa, 5 sierpnia 2015

ING znów rozdaje 100 zł za założenie konta


Banki nie robią sobie żadnej przerwy wakacyjnej tylko zasypują nas promocjami, jakby klienci nie wyjechali na wakacje. Być może doszli do wniosku, że to moment kiedy niektórzy nie wyjeżdżają na wakacje, bo nie pozwala im na to budżet.

A z drugiej strony chcieliby jakoś podreperować swój budżet, więc rozdają kasę w zamian za spełnianie niezbyt wygórowanych warunków. Najwięcej rozdaje Toyota, która wczoraj zaoferowała 140 zł za założenie dwóch lokat.

Niewiele mniej bo 100 zł daje znów ING. Tym razem chodzi znów o konto a nie lokatę. Stówka piechotą nie chodzi, więc warto się po nią schylić. Kto może to zrobić? W końcu ING słynie niestety z przymusowej odsiadki i znów tak niestety jest.

Tym razem wykluczone są osoby, które miały tutaj konto z lwem, nieważne czy w wariancie Direct, Klasycznej, Student, Komfort czy Premium. A jak długo ma trwać ta odsiadka? Od długo, bo bank bierze pod uwagę ponad półtora roku bo datę 1 stycznia 2014.

Kolejna promocja u starego lwa

Żarłoczny ten lew skoro w brzuchu lubi trzymać aż takich weteranów. Jeśli nie miałeś konta w banku śląski ani w tym, ani w ubiegłym roku, warto założyć tutaj konto i zgarnąć 100 zł. Zapisy na tę promocję potrwają do końca wakacji czyli do 31 sierpnia 2015.

Tutaj założysz konto w ING w nowej promocji ze 100 zł.

A co dalej czyli po zgłoszeniu się do promocji? W terminie do 30 września należy otworzyć Konto z Lwem Direct lub z Lwem Komfort wraz z kartą debetową. Ona bowiem posłuży do zgarniania premii. 

Jak ją zgarnąć? Bank wymaga, by do 31 stycznia 2016 roku wydać kartą w sumie 1000 zł. Najlepiej oczywiście nie wydawać całej kwoty od razu, w końcu i tak musimy posiadać konto do czasu wypłaty premii, a tą dostaniemy dopiero 26 lutego.

Z tego wniosek, że konto trzeba będzie mieć maksymalnie pół roku. Dlatego lepiej będzie jak podzielicie sobie płatności na miesiące. Warto przy tym pamiętać, że ING wymaga płatności kartą na kwotę bodaj 300 zł, żeby nie płacić za konto.

Premia oczywiście nie podlega opodatkowaniu. I dobrze, bowiem to by znacznie ograniczyło atrakcyjność oferty. Banki od połowy tego roku rezygnują z niepotrzebnego płacenia podatków. Pierwszym był Getin, drugim BOŚ. Ciekaw jestem czy będą zwroty z zapłaconego już podatku.

Podsumowując mamy klasyczną promocję, jaką opisałem już wielokrotnie, bowiem na pewno warto z niej skorzystać. Ostatnio opisywałem ją w marcu i wtedy również odsiadka obowiązywała od 1 stycznia 2014. Czas płynie, a odsiadka się... wydłuża:(

Na koniec zwyczajowo regulamin dla chętnych do pomnożenia swojego kapitału o 100 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz