piątek, 7 sierpnia 2015

Darmowy starter lub prezent do odbioru w Red Bull Mobile


W wielu promocjach jakie opisuję na swoich blogach wystarczy podać mail i telefon. Podanie tych dwóch danych powoduje z automatu zgodę na otrzymywanie spamu od oferenta. W efekcie po wzięciu udziału w tego typu akcjach szybko zalewani jesteśmy śmieciami.

Z tego powodu warto mieć roboczy mail i roboczy telefon. Czytelnicy w komentarzach wymieniają jakiego operatora warto wybrać. Do tej pory omówiłem już atrakcyjne pakiety w Virgin Mobile od 19 zł oraz ofertę od 9 zł za abonament nju mobile

Zostaje jeszcze do omówienia trzeci popularny operator czyli Red Bull Mobile, gdzie można zdobyć obecnie darmowy starter. Alternatywnie, jakby tej zachęty było mało są do zgarnięcia nagrody widoczne niżej.

Nagrody są jednak dodawane do oferty na abonament. Jedną z nich jest puszka Red Bulla. Co ciekawe do wyboru są trzy niedrogie pakiety, a w każdym z nich owa puszka posiada kod, który można zamienić na 100 MB internetu oraz dzień darmowych rozmów do wszystkich oraz SMSów do wszystkich

Te trzy pakiety widzicie niżej:
Jak widać w ostatnim wariancie 39 zł mamy nie tylko promocję przez pierwsze 3 miesiące w cenie 9 zł. Tutaj także kod z puszki wymienialny jest na jednozłotowy rabat z rachunku. W każdym przypadku jednak umowę można szybko rozwiązać, bowiem czas wypowiedzenia wynosi 1 miesiąc.

A tu zamówisz jeden z trzech pakietów prezentowanych wyżej.

Skoro jesteśmy już przy rabatach, to warto przypomnieć, że często rabaty można spotkać na butelkach Sprite. W tym przypadku każda nakrętka wygrywa 2 zł oraz 100 BM w Play. Takie nakrętki więc niejako same się wpraszają, jeśli pijemy ten popularny napój.

A co z ofertą z darmowym starterem? Druga oferta potrwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Sam starter ma wartość 3 zł i ważny jest w okresie 10 dni od momentu aktywacji

Po aktywacji w ciągu 24 godzin dostajemy ponadto 100 MB do wykorzystania przez wspomniane 10 dni. Za to znacznie dłużej, bo 70 dni ważne będą połączenia przychodzące. 
Tutaj zgarniesz darmowy starter w Red Bull.

Regulamin oferty darmowy zestaw startowy Red Bull Mobile Collect.
Regulamin oferty promocyjnej za 9 zł.


1 komentarz: