środa, 19 sierpnia 2015

10% cashback za rachunki w Banku Pocztowym w promocji Opłaca się opłacać


Bank Pocztowy rzadko zaskakuje nas jakimiś dobrymi promocjami. To zresztą jeden z nielicznych banków, z którego oferty jak dotąd nie skorzystałem. Ale przy obecnych mniej ciekawych ofertach warto i tutaj zaglądać w poszukiwaniu ciekawostek.

Na chwilę obecną jest tutaj promocja zwrotu 10% za rachunki. Rachunki musimy płacić zawsze, czy tego chcemy czy nie. W końcu czynsz płacimy co miesiąc, za gaz i prąd co dwa miesiące itd.

Nikt tego nie lubi robić, ale zawsze przyjemniej, jeśli bank odda nam część tej kasy. Pocztowy twierdzi, że odda dziesiątą część wartości rachunku, jeśli opłacimy je z konta ZawszeDarmowego.


Same konto ZawszeDarmowe omawiałem już we wrześniu ubiegłego roku. Wówczas bank oferował dożywotnią gwarancję darmowości konta. Jak zwykle na takie obietnice warto przyjąć z rezerwą i poczekać na jakieś dodatkowe bonusy.Bonusem w tym przypadku jak widzimy na reklamie jest 100 zł. Nie dostaniemy ich jednak od razu, bo banki lubią wiązać klienta na długie miesiące. W przypadku pocztowego będzie to 5 miesięcy, bo bank podzielił premię na pięć równych części.

Wynika z tego, że na miesiąc możemy dostać maksimum 20 zł. Ale warunkiem jest założenie tego konta po 17 sierpnia 2015, czyli innymi słowy kto założył konto wcześniej, jest wykluczony z promocji.

Niestety aby dostać cashback, nie wystarczy tylko opłacać rachunki. Na szczęście wprowadzone warunki są do przyjęcia. Warunkiem głównym otrzymania premii jest przelew na konto w wysokości 1000 zł. Pobocznym realizowanie dowolnej ilości przelewów, ale to przecież mieści się w płaceniu za rachunki:)

Na blogu omawiałem już kilka promocji z płatnością za rachunki. Jako pierwszy wymyślił je Alior jeszcze w połowie 2012 roku. Postanowiłem je przetestować ale wymagania były jednak bardzo bzdurne. Nie inaczej było w przypadku omawianej później akcji z rachunkami w BGŻ czy Credit Agricole.

Po omówieniu ofert w wymienionych bankach odchodziła mi chęć skorzystania z oferty. Pocztowy jest w tym względzie o wiele bardziej do zaakceptowania. Promocja ma potrwać do 30 września, może jednak zostać przedłużona.

Zainteresowani promocją Opłaca się opłacać mogą po szczegóły zajrzeć do regulaminu.

3 komentarze:

 1. "OPŁACANIE RACHUNKÓW – usługa płatnicza polegająca na obciążeniu Konta Posiadacza
  na podstawie dyspozycji przelewu złożonego w sieci placówek Banku oraz w Placówkach
  Poczty Polskiej S.A. prowadzących obsługę Klientów Banku, zwana dalej „przelewem”,"
  Czy to czasem nie oznacza, że dyspozycję przelewu trzeba złożyć w jednostce stacjonarnej, gdzie pobierana jest opłata od dyspozycji?

  OdpowiedzUsuń
 2. tak i 2.50zł od każdej transakcji.

  OdpowiedzUsuń
 3. jak ktoś płaci duże rachunki to WBK konto 1/2/3 - miesięcznie max 25 zł zwrotu, trzeba tylko pilnować minimalny wpływ na konto 2 tyś miesięcznie

  OdpowiedzUsuń