czwartek, 20 listopada 2014

Kolejna promocja 100 zł na opony w Allegro wraz z darmową pożyczką na PayU


Liczne akcje promujące kupony na zakupy przez aplikację mobilną Allegro rozgościły się na rynku już na dobre. Mało tego, zdobywają coraz większą popularność. Nic dziwnego skoro są częste i pozwalają zaoszczędzić niemałe kwoty.

Niedawno pisałem o jednej z ciekawszych takich promocji dotyczących rabatu 100 zł na opony zimowe, przy zakupie za minimum 600 zł. Akcja cieszyła się tak dużą popularnością, że obecnie mamy jej kolejną edycję.

Co więcej teraz mamy jeszcze dodatkową możliwość zakupów na raty za 0%. Sam zresztą niedawno przetestowałem coś takiego w sklepie RTV Euro AGD i opisałem na tym blogu. Działa faktycznie jako 0%, więc czemu z tego nie skorzystać?


Dodatkowa kasa się zawsze przyda, można ją trzymać chociażby na najlepiej oprocentowanym koncie. Ale coś za coś trzeba pamiętać o płaceniu rat. Jeśli jednak nie macie problemów z trzymaniem się terminów rat, to zarobić można na tym dodatkową kasę.

Jak pisałem w artykule o zakupie laptopa, sklep reklamował 40 rat, ale po mojej weryfikacji przyznał mi tylko 10 rat. Allegro wraz z PayU przyznaje na start tylko 10 nieoprocentowanych rat. Zaś na raty można zakupić towar za kwotę od 300 zł, do nawet 20.000 zł.

Źródło: poznaj.allegro.pl

Jak widać banki z jednej strony śrubują warunki, za to allegro daje coraz więcej. Zresztą jeśli ktoś chciałby sobie zobaczyć całą listę dotychczasowych promocji może zajrzeć tutaj

A co z nową akcją czyli 100 zł na opony zimowe? Potrwa do 3 grudnia i tak jak poprzednio wymagany jest zakup za 600 zł. Szczegóły nie różnią się od poprzedniej akcji warto więc zajrzeć do poprzedniego artykułu oraz do komentarzy.

Na koniec regulamin najnowszej akcji promocyjnej trwającej do 3 grudnia.

2 komentarze:

  1. Co raz więcej tych świątecznych promocji ale ta z nie oprocentowanymi ratami przebija większość z nich. Jeśli ktoś planował przed świętami zakup telewizora czy innego sprzętu to w zasadzie nie powinien się wiele zastanawiać tym bardziej że gdzie znajdzie ceny niższe jak nie na allegro? A propo promocji ciekawa też jest nowa oferat mokazje któą mogą aktywować sobie klienci mBanku w panelu konta. Uzyskują tym samym rabaty w wielu sklepach a by skorzystać z nich nie trzeba nawet informować sprzedawcy. Rabat sam nalicza się na koncie po dokonaniu transakcji, oczywiście musimy za zakupy zapłacić kartą mbanku.

    OdpowiedzUsuń
  2. Każdy kto chce uczestniczyć w akcji promocyjnej z oponami MUSI wyrazić zgodę na mailing http://allegro.pl/myaccount/Settings/notify.php
    "Promocje Grupy Allegro oraz firm współpracujących".
    Niestety informacji tej zabrakło w regulaminie co wiąże się z dużymi problemami przy składaniu reklamacji w sytuacji kiedy nie otrzymacie kuponu w ciągu 48h od spełnienia warunku 4.1 i 4.2 z regulaminu.

    OdpowiedzUsuń