piątek, 21 listopada 2014

Czytnik Kindle 6 za założenie konta w Inteligo


Skończyły się już niestety dobre oferty Idea oraz Paribas banku w firmie Agora. Warto zatem rozejrzeć się za czymś nowym. Niestety liczba banków, które fundują nam nagrody czy bonusy ogranicza się do kilku.

Jednym z nich jest Inteligo, który nie tylko nagradza nagrodami pieniężnymi za założenie konta, ale także rozdaje nagrody. Obecnie trwa druga edycja konkursu, który opisywałem już na blogu w sierpniu tego roku, a do którego zgłaszać się można tutaj.

W pierwszej edycji oferowano czytnik Kindle w wersji 5. W nowej edycji mamy nowszą 6 wersję. Potrwa do 8 grudnia, zaś zasady są niemal identyczne jak w wakacje. Udział tradycyjnie mogą wziąć udział osoby, które nie miały konta w Inteligo od trzech lat, a dokładniej od 3 listopada 2011.Co zyskują osoby, które skorzystają z nowej promocji na święta co sugeruje czapka mikołaja. Do zdobycia jest czytnik Kindle 6, którego wartość wynosi 350,50 zł. I jak widzimy na powyższej reklamie do zdobycia jest 210 takich czytników.

Po drugie można dostać kod na kwartalną prenumeratę jednego z e-czasopism, które możemy sobie wybrać wedle naszej woli. Do wyboru są tak jak poprzednio:
 • Forbes
 • Forum
 • Newsweek
 • Polityka
Prenumerata potrwa do 31 stycznia 2015. Wartość tej nagrody jest identyczna jak poprzednio i wynosi 44,40 zł. Do rozdania jest znacznie więcej, bo 1140 prenumerat. Co ciekawe organizator gwarantuje dodatkową nagrodę pieniężną, w wysokości odpowiadającej kwocie podatku od nagrody. Rzecz która przydałaby się w innych promocjach tego typu.

Nagrody się nie wykluczają, a więc mamy prawo tak do czytnika, jak i do prenumeraty. Aby je jednak zdobyć, trzeba jak zwykle spełnić warunki.

Pierwszym jest wykonanie minimum 5 płatności katą na łączną kwotę minimum 300 zł. Transakcji tych trzeba dokonać w czasie trwania konkursu a więc do 8 grudnia. Tak jak poprzednio nie liczą się tutaj transakcje internetowe. Ważne są tylko punkty naziemne.

Powyższy warunek nie jest trudny do spełnienia. Trudniejszy jest drugi. Polega on na
rozwiązaniu zadania konkursowego polegającego na połączeniu dwóch dowolnych tytułów książek w jeden nowy tytuł. Stąd nazwa konkursu Kindle łączy tytuły dla inteligo.

Wydawał by się mogło, że drugi warunek czyni ofertę nieatrakcyjną. A jednak poprzednia edycja musiała cieszyć się zainteresowaniem, skoro wprowadzono nową. Każdy z nas jak widać jest inny i niektórzy jak widać lubią się bawić w twórcze zabawy i dodatkowo zgarnąć za to nagrodę.

Tym razem Komisja do 19 grudnia będzie rozstrzygać komu pod choinkę przyznać jedną z 210 nagród. Dotyczyć o będzie rzecz jasna osób, które wydały 300 zł w podanym wyżej terminie.

Link dla osób zainteresowanych braniem udziału w twórczej zabawie.

Kto woli tradycyjne zgarnianie kasy spełniając tylko jeden warunek, może brać udział w wciąż trwającej promocji którą opisałem tutaj. Dla przypomnienia za wydanie 200 zł można dostać 100 zł premii od banku, jeśli poda się kod polecającego. Osoby zainteresowane kodem zapraszam do kontaktu na marszr1@gmail.com

Na koniec jak zwykle regulamin konkursu dla zainteresowanych.


10 komentarzy:

 1. Możesz rozwinąć sens tego drugiego warunku? Jest to może gdzieś opisane szerzej na stronie Inteligo, gdzie można się zapoznać przed założeniem konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Informację na ten temat znajdziesz w dołączonym na końcu artykułu regulaminie. Zajrzyj do paragrafu 2, a dokładniej do punktu 2.1 d) ii

   Usuń
 2. Obie nagrody wcale się nie wykluczają, można otrzymać zarówno prenumeratę jak i czytnik. Błędnie interpretuje Pan pkt. 3.2 w par. 3 regulaminu.
  Powód organizacji drugiej edycji – wręcz przeciwnie – małe zainteresowania konkursem w 1. edycji, w której były do wygrania 304 czytniki, a lista zwycięzców opublikowana na stronie opiewała tylko na niecałe 100 nazwisk. Po prostu zostały im nierozdane nagrody.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby było tak ja Pan mówi, że zostały im nierozdane nagrody, to jakim cudem w pierwszej edycji oferowano Kindle w wersji 5 o wartości 252,15 zł każdy, zaś obecnie mamy Kindle w wersji 6 o wartości 350,50 zł?

   Usuń
  2. Co do pierwszej sugestii się zgadzam. Przejrzałem jeszcze raz regulamin i faktycznie oferowane są obie nagrody, więc wprowadziłem odpowiednie poprawki do artykułu.

   Usuń
  3. Ogłaszając 1. edycję konkursu (chyba w sierpniu) rzeczywiście nagrodą miał być czytnik Kindle 5 (w tamtym czasie najnowszy dostępny czytnik Kindle classic). W międzyczasie Amazon wypuścił nową wersję Kindle 6, a Inteligo rozwiązując konkurs 15.10 poinformowało, że nagrodą jednak będzie nowszy Kindle. Źródło: http://inteligo.pl/aktualnosci/promocje/rozstrzygniecie-konkursu-kindle-laczy-tytuly-dla-inteligo/

   Usuń
  4. Ja wygrałam Kindle w pierwszej edycji konkursu i faktycznie jest to wersja 6, a nie 5 :)

   Usuń
 3. Polcan, w pierwszej edycji nagrodą też był Kindle 6. W regulaminie było mowa o Kindle 5, ale po zakończeniu konkursu pojawiła się informacja, że będą wysyłać Kindle 6. Przyczyna - w październiku po zakończeniu konkursu, w Amazon nie było już Kindle 5, tylko właśnie 6. Po prostu co roku jesienią ma premierę nowy Kindle, a gdy konkurs w Inteligo był rozpoczęty na początku sierpnia, to na rynku były Kindle 5, więc takie były w pierwszym regulaminie. Jak przyszło do kupowania, to Inteligo miało do wyboru tylko Kindle 6.

  Mam takie samo zdanie na temat drugiej edycji konkursu Inteligo jak Anonimowy z 22.11.2014 02:00. W pierwszej edycji rozdano 84 czytniki, czyli zostało 220 nierozdanych. Na ewentualne reklamacje Bank zostawił 10 sztuk, a resztę wystawił w drugiej edycji.
  Według mnie wszyscy co spełnili warunki dostali czytniki. Warunki do spełnienia były i są łatwe, ale trzeba się pilnować. Wiele osób w pierwszej edycji było pewnych wygranej, a później okazywało się, że operacje były zrobione przez internet, że nie było pięciu, tylko mniej, że nie zmieścili się w terminie. I wyszło 84 zwycięzców, w tym ja :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uprzedził mnie Pan w wyjaśnieniu sprawy o kilka minut, ale w moim komentarzu powyżej zawarta jest podobna myśl :)

   Usuń
 4. @Anonimowy 15:09
  Gratuluję wygranej:)
  Jak widzę na przyszłość muszę sprawdzić wyniki poprzedniej edycji.

  OdpowiedzUsuń